Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Atidarytas Lietuvos garbės konsulatas Kapadokijoje

Sukurta 2019.10.12 / Atnaujinta 2019.10.12 13:28
  Atidarytas Lietuvos garbės konsulatas Kapadokijoje

  Spalio 11 dieną Kapadokijos regiono Urgupo mieste oficialiai atidarytas septintasis Lietuvos Respublikos garbės konsulatas Turkijoje. Paskirtasis garbės konsulas Yakupas Dinleras yra Turkijos viešbučių asociacijos viceprezidentas ir Urgupo prekybos ir pramonės rūmų viceprezidentas.

  Lietuvos garbės konsulato atidarymo iškilmėse dalyvavęs užsienio reikalų viceministras Neris Germanas pažymėjo, kad Lietuva suinteresuota plėtoti įvairius ryšius su šiuo svarbiu Turkijos regionu, kuriame lankosi daug turistų iš Lietuvos. Pasak jo, garbės konsulatas, esant reikalui, turėtų ne tik teikti pagalbą Lietuvos turistams, bet ir prisidėti prie dvišalių ekonominių ryšių ir investicijų skatinimo, padėti atrasti naujas rinkas lietuviškoms prekėms.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  4.jpg

  Kovo 19 dieną užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas nuotoliniu būdu pasisakė Tarptautinės koalicijos Saheliui užsienio reikalų ministrų susitikime. Viceministras pasveikino G5 aukščiausiojo lygio susitikimo N’Djamenoje, kuriame buvo įvertinta padėtis Sahelyje, rezultatus ir pabrėžė, kad Lietuva laikysis savo įsipareigojimų dalyvaujant Jungtinių Tautų (JT) MINUSMA operacijoje ir Europos Sąjungos (ES) mokymo misijoje Malyje.

  Daugiašaliai santykiai » Ministerijos naujienos »

  Rugsėjo 17 dieną užsienio reikalų viceministras Dalius Čekuolis dalyvavo „Liublino trikampio“ koordinatorių vaizdo konferencijoje su Ukrainos užsienio reikalų ministro pavaduotoju Vasylu Bodnaru ir Lenkijos užsienio reikalų viceministru Marcinu Przydaczu.

  Daugiašaliai santykiai » Ministerijos naujienos »
  DSC_2413.jpg

  Liepos 15 dieną užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius dalyvavo Europos Sąjungos (ES) Bendrųjų reikalų tarybos (BRT) vaizdo konferencijoje, kurioje rengtasi liepos 17–18 dienomis vyksiančiai Europos Vadovų Tarybai (EVT).

  Daugiašaliai santykiai » Ministerijos naujienos » Europos Sąjunga »