Kviečiame į Lotynų Amerikos kultūros pristatymų ciklo renginius Vilniuje

Sukurta 2017.09.27 / Atnaujinta 2017.09.27 14:29

Užsienio reikalų ministerija kartu su Lietuvai akredituotomis Lotynų Amerikos šalių ambasadomis ir garbės konsulais kviečia į Lotynų Amerikos kultūros pristatymų ciklą. Spalio pirmąją savaitę prasidėsiantys ir visą mėnesį besitęsiantys pristatymai sostinės gyventojus ir svečius supažindins su turtingomis Lotynų Amerikos tradicijomis ir kultūros ypatybėmis.

Spalio 4 dieną, 17 valandą Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje Vilniuje vyks vieša Kolumbijos užsienio reikalų viceministrės Patti Londoño-Jaramillo paskaita anglų kalba apie atsiveriančias galimybes Kolumbijai po penkis dešimtmečius trukusio konflikto. Naujose Vilniaus tango teatro patalpose Gedimino pr. 64 koncertuos geriausiu Urugvajaus tango dainininku tituluojamas Nelson Pino, kartu pasirodys ir Vilniaus tango teatro šokėjai.

Lotynų Amerikos kultūros pristatymų cikle bus rengiamos ir filmų peržiūros. Nuo spalio 4 dienos iki lapkričio 2 dienos Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos kino salėje nemokamai bus rodomi žymių Kolumbijos, Čilės, Gvatemalos ir Meksikos režisierių filmai, atskleidžiantys Lotynų Amerikos socialinius reiškinius, kultūrines tapatybes ir iškilias asmenybes.

Pristatymų ciklą užbaigs Meksikos fotografijų paroda apie vieną garsiausių Meksikos tradicinių švenčių – Mirusiųjų dieną. Paroda visą spalio mėnesį bus eksponuojama Užsienio reikalų ministerijoje, o lapkričio 2 dieną persikels į Martyno Mažvydo biblioteką.

Lotynų Amerikos kultūros pristatymų ciklo renginių programą galima rasti čia.

Naujienlaiškio prenumerata