Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

L. Linkevičius pasveikino Prancūzijos Europos ir užsienio reikalų ministrą nacionalinės šventės – Bastilijos dienos – proga

Sukurta 2017.07.14 / Atnaujinta 2017.07.14 09:37
  L. Linkevičius pasveikino Prancūzijos Europos ir užsienio reikalų ministrą nacionalinės šventės – Bastilijos dienos – proga

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius liepos 14 dieną pasveikino Prancūzijos Europos ir užsienio reikalų ministrą Jean-Yves Le Drianą ir visus Prancūzijos žmones nacionalinės šventės – Bastilijos dienos – proga.

  „Per pastaruosius metus Lietuvos ir Prancūzijos dvišalis bendradarbiavimas, ryšiai Europos Sąjungoje ir NATO tapo dar tvirtesni ir dar labiau suartino mūsų tautas. Nuoširdžiai dėkoju už Prancūzijos indėlį stiprinant Baltijos šalių saugumą – šiuo metu tai ypač svarbu Lietuvos žmonėms“, – teigė užsienio reikalų ministras.

  Sveikinime L. Linkevičius taip pat pažymėjo, kad dabartiniai bendri mūsų šalims ir visai Europai kylantys politiniai ir ekonominiai iššūkiai įpareigoja mus toliau kartu aktyviai dirbti stiprios ir ekonomiškai klestinčios bei vieningos Europos labui ir siekti užtikrinti mūsų šalių piliečių gerovę ir saugumą.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG_20171025_120503.jpg

  Spalio 24-25 dienomis Prancūzijoje lankėsi Lietuvos ir Ukrainos parlamentarų delegacija, kurios sudėtyje buvo Seimo pirmininko pavaduotojas Gediminas Kirkilas, Europos komiteto vice-pirmininkas Andrius Kubilius, Rados užsienio reikalų komiteto pirmininkė Hanna Hopko, Rados nariai Ostap Yednak ir Viktor Romaniuk.

  Atstovybių naujienos »
  zalys.jpg

  Rugsėjo 18-20 dienomis Lietuvos užsienio reikalų ministerijos ambasadorius ypatingiems pavedimams Vytautas Žalys lankosi Prancūzijos užsienio reikalų ministerijos diplomatiniame archyve, įsikūrusiame La Courneuve mieste, Paryžiaus priemiestyje.

  Istorinė, kultūros diplomatija »
  0915garbes konsulai.jpg

  Rugsėjo 15 dieną Lietuvos ambasada Paryžiuje surengė Lietuvos Respublikos garbės konsulų Prancūzijoje, Monake, Maroke ir Tunise susitikimą.

  Atstovybių naujienos »

  Užsienio reikalų ministerija neturi duomenų, kad dėl Prancūzijos pietuose siaučiančių miško gaisrų būtų nukentėję Lietuvos piliečiai.

  Konsulinės naujienos »
  g.jpg

  Šiandien Paryžiuje Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Prancūzijos Prezidento diplomatiniu patarėju Philippe‘u Etienne‘u. Pokalbio metu aptarti kovos prieš terorizmą klausimai, Europos Sąjungos, NATO darbotvarkė, Rytų politikos aktualijos – santykiai su Rusija ir padėtis Ukrainoje, taip pat išlaidų nacionalinei gynybai didinimo aspektai.  

  Dvišaliai santykiai »

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 17 dieną pasveikino naują Prancūzijos Europos ir užsienio reikalų ministrą Jean-Yves Le Drian.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata