Ministras L. Linkevičius pasveikino Nyderlandų Karalystę su nacionaline švente – Karaliaus diena

Sukurta 2018.04.27 / Atnaujinta 2018.04.27 09:19
  Ministras L. Linkevičius pasveikino Nyderlandų Karalystę su nacionaline švente – Karaliaus diena

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius balandžio 27 dieną pasveikino Nyderlandų Karalystės užsienio reikalų ministrą Stefą Bloką ir šalies gyventojus minint nacionalinę Nyderlandų šventę – Karaliaus dieną bei palinkėjo visokeriopos sėkmės ir klestėjimo.

  „Nyderlandų Karalystė visada buvo artimas Lietuvos draugas, su kuriuo stipriname dvišalį bendradarbiavimą, grindžiamą bendromis vertybėmis. Lietuvos jaunimas noriai renkasi studijas Nyderlanduose, mūsų verslininkai turi tvirtus ryšius. Ypač vertiname Nyderlandų karinių pajėgų indėlį į NATO priešakinių pajėgų stiprinimą Lietuvoje, užtikrinantį regiono saugumą“, – sveikinimo laiške pažymėjo ministras.

  Užsienio reikalų ministras taip pat pasidžiaugė, kad Lietuvai švenčiant valstybės atkūrimo šimtmetį, birželio mėnesį šalyje lankysis Karalius Willemas-Alexanderis ir Karalienė Maxima. Ministras įsitikinęs, kad Lietuvos ir Nyderlandų dvišalis dialogas ir toliau plėsis, o mūsų piliečių vykdomi bendri darbai padės užtikrinti mūsų šalių ir Europos gerovę.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  tomas_razmus-9014.JPG

  Birželio 15 dieną Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius su Lietuvoje viešinčiu Nyderlandų Karalystės užsienio reikalų ministru Stefu Bloku aptarė Lietuvos ir Nyderlandų dvišalius santykius, bendradarbiavimą saugumo ir gynybos srityse bei  ES darbotvarkės klausimus.

  Dvišaliai santykiai »
  3.jpg

  Gegužės 15 dieną Hagoje Lietuvos ambasada Nyderlanduose kartu su Latvijos ir Estijos ambasadomis surengė iškilmingą priėmimą Baltijos valstybių atkūrimo šimtmečiui paminėti.

  Atstovybių naujienos »
  IMG_0970.jpg

  Vasario 13 dieną Lietuvos ambasada Nyderlanduose pakvietė politikus, diplomatus, verslininkus, lietuvių bendruomenės atstovus ir kitus svečius į Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtą džiazo atlikėjų Kęstučio Vaiginio ir Dmitrij Golovanov koncertą ir priėmimą Hagoje.

  Atstovybių naujienos »

  Spalio 26 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino naująjį Nyderlandų užsienio reikalų ministrą Halbe Zijlstra.

  Ministras pažymėjo puikius Lietuvos ir Nyderlandų dvišalius santykius, stiprius ekonominius ryšius, aktyvų bendradarbiavimą gynybos ir suskystintų gamtinių dujų rinkos plėtros srityse.

  Dvišaliai santykiai »
  1012purlys1.jpg

  Spalio 12 dieną Lietuvos ambasadorius Nyderlanduose Vidmantas Purlys susitikimo su Nyderlandų Senato pirmininke Ankie Broekers-Knol.

  Atstovybių naujienos »
  Purlys skiriamieji.jpg

  Rugsėjo 6 dieną Lietuvos ambasadorius Nyderlanduose Vidmantas Purlys įteikė skiriamuosius raštus Nyderlandų karaliui Vilemui-Aleksanderiui.

  Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata