Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Nyderlandų Leideno universitete surengta diskusija apie Baltijos valstybių indėlį į Europos saugumą

Sukurta 2018.11.06 / Atnaujinta 2018.11.06 14:51
   Nyderlandų Leideno universitete surengta diskusija apie Baltijos valstybių indėlį į Europos saugumą
   Nyderlandų Leideno universitete surengta diskusija apie Baltijos valstybių indėlį į Europos saugumą
   Nyderlandų Leideno universitete surengta diskusija apie Baltijos valstybių indėlį į Europos saugumą

   Lapkričio 5 dieną Lietuvos, Latvijos ir Estijos ambasados Nyderlanduose, bendradarbiaudamos su Leideno universitetu ir Hagos strateginių studijų centru surengė viešą diskusiją "Europinis saugumas: ar svarbi geografinė padėtis?"

   Diskusijos metu buvo kalbama apie Lietuvos ir kitų Baltijos valstybių požiūrį į saugumo situaciją Europoje, santykius su Rusija ir NATO veiksmus, reaguojant į geopolitinius iššūkius Baltijos jūros regione. Taip pat buvo pristatytos Baltijos valstybių pastangos, nukreiptos į saugumo regione stiprinimą, kuriomis siekiama prisidėti prie tarptautinės bendruomenės pastangų užtikrinti tarptautinį stabilumą.

   Diskusijoje dalyvavo  Estijos gynybos ir saugumo studijų centre dirbantis Lietuvos mokslininkas Tomas Jermalavičius, Estijos užsienio reikalų ministro pavaduotojas Paul Teesalu ir Latvijos nuolatinis atstovas Europos Sąjungos Tarybos Politikos ir saugumo komitete ambasadorius Andžejs Viļumsons. Ją moderavo Hagos strateginių studijų centro įkūrėjas, Leideno universiteto Tarptautinių santykių ir saugumo profesorius Rob de Wijk.

   Diskusijoje dalyvavo Leideno ir kitų universitetų studentai ir mokslininkai, diplomatai ir Nyderlandų valstybės institucijų atstovai. Šis renginys yra Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čio minėjimo Nyderlanduose programos dalis.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   20180919URM1397.JPG

   Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugsėjo 19 dieną priėmė naująją Nyderlandų ambasadorę Lietuvoje Bonnie Pascalle Evelyn Horbach. Susitikimo metu buvo aptarti Lietuvos ir Nyderlandų dvišaliai santykiai, pasidžiaugta sėkminga partneryste gynybos srityje, kalbėta apie Lietuvos ir Nyderlandų bendradarbiavimo energetikos srityje tolesnes galimybes.

   Dvišaliai santykiai »
   20180910URM1343.JPG

   Lietuvos užsienio reikalų viceministras Neris Germanas rugsėjo 10 dieną susitiko su naująja Nyderlandų ambasadore Lietuvai Bonnie Pascalle Evelyn Horbach. Susitikimo metu buvo aptarti dvišaliai santykiai, bendradarbiavimas energetikos ir saugumo srityse.

   Dvišaliai santykiai »
   tomas_razmus-4754.JPG

   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugpjūčio 10 dieną priėmė kadenciją Lietuvoje baigiantį Nyderlandų ambasadorių Gijsbertą Hendriką Christiaaną Van der Lingeną. Susitikime ministras pasidžiaugė vis intensyvėjančiais Lietuvos ir Nyderlandų santykiais, glaudžiu bendradarbiavimu ir artimais aukščiausio lygio politiniais kontaktais, kuriuos vainikavo šių metų birželio 13-15 dienomis įvykęs Nyderlandų karališkosios šeimos vizitas Lietuvoje.

   Dvišaliai santykiai »
   tomas_razmus-9014.JPG

   Birželio 15 dieną Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius su Lietuvoje viešinčiu Nyderlandų Karalystės užsienio reikalų ministru Stefu Bloku aptarė Lietuvos ir Nyderlandų dvišalius santykius, bendradarbiavimą saugumo ir gynybos srityse bei  ES darbotvarkės klausimus.

   Dvišaliai santykiai »
   3.jpg

   Gegužės 15 dieną Hagoje Lietuvos ambasada Nyderlanduose kartu su Latvijos ir Estijos ambasadomis surengė iškilmingą priėmimą Baltijos valstybių atkūrimo šimtmečiui paminėti.

   Atstovybių naujienos »
   karaliaus diena.jpg

   Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius balandžio 27 dieną pasveikino Nyderlandų Karalystės užsienio reikalų ministrą Stefą Bloką ir šalies gyventojus minint nacionalinę Nyderlandų šventę – Karaliaus dieną bei palinkėjo visokeriopos sėkmės ir klestėjimo.

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata