Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Rodyti nuo iki
Archyvas »
1.jpg

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Valstybės ir Tautiškos giesmės dienos proga už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje įteikė valstybės ordinus ir medalius mūsų šalies ir užsienio valstybių piliečiams.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Italijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
2.png

Gegužės 30 d. ambasadoje įvyko ambasadoriaus Ričardo Šlepavičiaus susitikimas su turizmo operatorių Romoje <PAVADINIMAI> , organizuojančių keliones į Lietuvą, atstovais ir aptarė su jais galimybes plėsti jų siūlomos turistinius paketus, siekiant toliau auginti Italijos keliautojų skaičių mūsų šalyje.

Ekonominiai santykiai » Lietuviai Italijoje »
rl.jpg

Migracijos Informacijos Centras (MIC) „Renkuosi Lietuvą“ nuo 2015 m. vieno langelio principu teikia nemokamas asmenines konsultacijas visais klausimais grįžtantiems, jau gyvenantiems, ar svarstantiems apie  gyvenimą Lietuvoje asmenims lietuvių anglų ir rusų kalbomis. 

Konsulinės naujienos » Lietuviai Italijoje »
Astravo-AE_am.lt_-e1473872464512.jpg

Gegužės 24 dieną Tarptautinei atominės energetikos agentūrai (TATENA) buvo įteiktas Lietuvos užsienio reikalų ir energetikos ministrų Lino Linkevičiaus ir Žygimanto Vaičiūno laiškas dėl nesprendžiamų branduolinės saugos problemų Astravo atominės elektrinės projekte.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
LRVK_20180906_0141.jpg

Programa „Kurk Lietuvai“ – pirmoji ir kol kas vienintelė profesinio tobulinimo ir gerosios užsienio praktikos pritaikymo programa Lietuvos viešajame sektoriuje, kuri nuo 2012 m. suteikia galimybę tarptautinės patirties turintiems profesionalams savo žiniomis ir idėjomis prisidėti prie strateginių Vyriausybės projektų ir modernios Lietuvos ateities kūrimo.

Ekonominiai santykiai » Lietuviai Italijoje »
61180078_2659917920691505_2087417499573288960_n.png

Gegužės 23 – 24 dienomis Lietuvos diplomatinėse atstovybėse užsienyje vyksta balsavimas antrajame Prezidento rinkimų ture ir rinkimuose į Europos Parlamentą. Ambasadoje Romoje (Via Vittoria Colonna 1, 00193 Roma) išankstiniame balsavime galima balsuoti gegužės 23 d., ketvirtadienį, ir gegužės 24 d., penktadienį, nuo 10.00 iki 12.00 ir nuo 14.00 iki 16.00 val. Gegužės 26 d., sekmadienį, balsavimas vyks nuo 10.00 iki 19.00 val. (Italijos laiku).

Konsulinės naujienos » Lietuviai Italijoje »
Baneris.jpg

Dėmesio! Jei norite balsuoti ambasadoje Italijoje, bet neužsiregistravote: elektroninė registracija rinkimuose į Europos Parlamentą ir antrojo turo balsavimą Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose baigėsi, tačiau balsuoti galėsite asmeniškai atvykę į ambasadą (Via Vittoria Colonna 1, 00193 Roma). Maloniai prašytume informuoti apie  atvykimą el.paštu [email protected], taip sutauptysime Jūsų laiką ir iš anksto parengsime dokumentus.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Italijoje »
Venecija.jpg

Lietuvos paviljonui 58-oje Venecijos šiuolaikinio meno bienalėje pirmą skirtas pagrindinis bienalės apdovanojimas  – „Auksinis liūtas“.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
Ministrai.jpg

Kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas vizito Venecijoje metu šeštadienį su Italijos kultūros ministru Alberto Bonisoliu pasirašė Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos ir Italijos Respublikos kultūros paveldo ir veiklos ministerijos susitarimo memorandumą dėl bendradarbiavimo kultūros srityje.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
referendumas_2.jpg

2019 m. gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimai (I turas), referendumai dėl LR pilietybės išsaugojimo ir LR Seimo narių skaičiaus sumažinimo LR ambasadoje Romoje (Via Vittoria Colonna 1, 00193 Roma) vyks (Italijos laiku):

Konsulinės naujienos » Lietuviai Italijoje »

Artėjant 2019 m. gegužės 12 d. vyksiančiam referendumui, kviečiame susipažinti su pagrindine informacija apie referendumą dėl Lietuvos Respublikos pilietybės išsaugojimo ir jo svarbą.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Italijoje »

Gegužės 7 d. Lietuvos ambasada Italijoje, kartu su Tarptautinės politikos studijų centru (It. CeSPI) ir Europos Komisijos atstovybe Italijoje rengia diskusiją apie hibridines grėsmes ir nacionalines kovos prieš dezinformaciją, propagandą ir fake news strategijas.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
12.jpg

Dėmesio: registruotis balsavimui paštu LR ambasadoje Romoje galite iki š.m. balandžio 27 d. Neužsiregistravus VRK sistemoje iki šios datos, balsuoti bus galima atvykstant į ambasadą.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Italijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata