Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA ITALIJOS RESPUBLIKOJE, MALTOS RESPUBLIKAI, SAN MARINO RESPUBLIKAI IR LIBIJAI, NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE JUNGTINIŲ TAUTŲ MAISTO IR ŽEMĖS ŪKIO ORGANIZACIJOS

Adresas: Viale di Villa Grazioli 9, 00198 Rome, ITALY

plačiau »

Tel. +39 06 855 90 52
Faksas +39 06 855 90 53
El. paštas

Ambasadorius R. Šlepavičius lankėsi Sardinijoje

Sukurta 2018.03.29 / Atnaujinta 2018.03.29 16:14
   Ambasadorius R. Šlepavičius lankėsi Sardinijoje
   Ambasadorius R. Šlepavičius lankėsi Sardinijoje

   Kovo 25-26 d. ambasadorius Ričardas Šlepavičius lankėsi Sardinijos sostinėje Kaljaryje.

   Vizito metu ambasadorius dalyvavo Popiežiškosios Šv. Kazimiero kunigų kolegijos rektoriaus kunigo Audriaus Arštikaičio aukotose Šv. Mišiose, po kurių įvyko susitikimas su Sardinijos lietuvių bendruomenės nariais. Susitikimo metu apsikeista nuomonės apie bendruomenės veiklą bei artimiausius planus.

   R. Šlepavičius taip pat apsilankė Kaljario Prekybos rūmuose, susitiko su šių rūmų prezidentu Maurizio de Pascale, o susitikime dalyvavusiems Sardinijos verslininkams pristatė Lietuvos ekonominę situaciją, svarbiausias ekonominės veiklos sritis, kurioms Lietuvos Vyriausybė skiria didžiausią dėmesį, investicinę ir mokestinę aplinką Lietuvoje bei Lietuvos ir Italijos ekonominį bendradarbiavimą.

   Susitikimo su Kaljario oro uosto komercijos direktoriumi David Crongnaletti metu apsikeista nuomonėmis dėl galimybių atkurti tiesioginį oro susiekimą tarp Lietuvos ir Sardinijos. 

   Naujienlaiškio prenumerata