Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA ITALIJOS RESPUBLIKOJE, MALTOS RESPUBLIKAI, SAN MARINO RESPUBLIKAI IR LIBIJAI, NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE JUNGTINIŲ TAUTŲ MAISTO IR ŽEMĖS ŪKIO ORGANIZACIJOS

Adresas: Viale di Villa Grazioli 9, 00198 Rome, ITALY

plačiau »

Tel. +39 06 855 90 52
Faksas +39 06 855 90 53
El. paštas

Ambasadorius R. Šlepavičius susitiko su Italijos lietuvių bendruomenės valdyba

Sukurta 2017.09.12 / Atnaujinta 2017.09.12 11:16
  Ambasadorius R. Šlepavičius susitiko su Italijos lietuvių bendruomenės valdyba

  Rugsėjo 11 d. ambasadorius Ričardas Šlepavičius susitiko su Italijos lietuvių bendruomenės valdybos nariais. Susitikimo metu valdybos nariai papasakojo apie artimiausius savo veiklos planus, apsikeista nuomonėmis dėl ambasados ir Italijos lietuvių bendruomenės bendradarbiavimo stiprinimo.

  Bendruomenės pirmininkė Elzė Simenkevičiūtė – Di Meglio pasidžiaugė, kad spalio 7 d. šeštadieninė lituanistinė mokyklėlė „Bitutė“ pradės naujuosius mokslo metus ir tikisi, kad mažieji Romos lietuvaičiai mielai ir aktyviai ją lankys.  Taip pat lapkričio 11-12 d. valdyba inicijuoja Italijos lietuvių bendruomenių pirmininkų ir bendruomenių narių susitikimą, kurio metu bus tariamasi, kaip geriau koordinuoti savo veiką ir stiprinti ryšius tarp atskirų Italijos regionų lietuvių bendruomenių.

  Ambasadorius R.Šlepavičius padėkojo bendruomenės valdybos nariams už aktyvią ir įdomią jų veiklą ir pažadėjo visokeriopą ambasados paramą. „Esu įsitikinęs, kad ambasada ir lietuvių bendruomenė, dirbdamos kartu,  sėkmingai apjungs savo pajėgas puoselėjant lietuvybę, lietuviškas tradicijas ir kultūrą, rūpinantis Lietuvos kultūriniu paveldu Italijoje ir  stiprinant ryšius tarp abiejų valstybių“, - sakė ambasadorius.

   

  Naujienlaiškio prenumerata