Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA ITALIJOS RESPUBLIKOJE, MALTOS RESPUBLIKAI, SAN MARINO RESPUBLIKAI IR LIBIJAI, NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE JUNGTINIŲ TAUTŲ MAISTO IR ŽEMĖS ŪKIO ORGANIZACIJOS

Adresas: Viale di Villa Grazioli 9, 00198 Rome, ITALY

plačiau »

Tel. +39 06 855 90 52
Faksas +39 06 855 90 53
El. paštas

Ambasadorius R. Šlepavičius susitiko su JT Maisto ir žemės ūkio organizacijoje dirbančiais lietuviais

Sukurta 2017.10.19 / Atnaujinta 2017.10.19 18:11
  Ambasadorius R. Šlepavičius susitiko su JT Maisto ir žemės ūkio organizacijoje dirbančiais lietuviais

  Spalio 19 d. ambasadorius R. Šlepavičius susitiko su Jungtinių Tautų Maisto ir žemės ūkio organizacijoje (MŽŪO) dirbančiais lietuviais.

  Susitikimo metu buvo aptartos pagrindinės organizacijos veiklos sritys, įdarbinimo tvarka, apsikeista idėjomis dėl galimų bendrų projektų. Kadangi MŽŪO yra institucinis mokslinių žinių ir informacijos tinklas, padedantis besivystančioms šalims modernizuoti ir gerinti žemės ūkio, miškininkystės ir žuvininkystės praktikas, užtikrinti visiems pasaulio gyventojams pakankamą ir pilnavertę mitybą, pagrindinis dėmesys buvo skirtas Lietuvos akademinės bendruomenės įtraukimo į organizacijos veiklą perspektyvoms (ekspertinio darbo sutarčių pasirašymas, studentų praktika organizacijoje, virtualios paskaitos, transliuojamos iš MŽŪO universitetams Lietuvoje). Taip pat sutarta bendradarbiauti didinant MŽŪO veiklos žinomumą Lietuvoje.

   

   

  Naujienlaiškio prenumerata