Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA ITALIJOS RESPUBLIKOJE, MALTOS RESPUBLIKAI, SAN MARINO RESPUBLIKAI IR LIBIJAI, NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE JUNGTINIŲ TAUTŲ MAISTO IR ŽEMĖS ŪKIO ORGANIZACIJOS

Adresas: Viale di Villa Grazioli 9, 00198 Rome, ITALY

plačiau »

Tel. +39 06 855 90 52
Faksas +39 06 855 90 53
El. paštas

Ambasadorius R.Šlepavičius lankėsi Palerme

Sukurta 2017.10.26 / Atnaujinta 2017.10.27 09:48
   Ambasadorius R.Šlepavičius lankėsi Palerme
   Ambasadorius R.Šlepavičius lankėsi Palerme
   Ambasadorius R.Šlepavičius lankėsi Palerme
   Ambasadorius R.Šlepavičius lankėsi Palerme

   Š.m. spalio 23-25 dienomis ambasadorius Ričardas Šlepavičius lankėsi Palerme. R.Šlepavičius atstovavo Lietuvą Sicilijos sostinėje vykusioje  Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) ir Italijos užsienio reikalų ministerijos organizuotoje konferencijoje „Didelis migrantų ir pabėgėlių judėjimas Viduržemio jūroje: iššūkiai ir galimybės“.

   Renginio dalyviai aptarė galimybes, kaip tarptautinė bendruomenė turėtų spręsti regione susidariusią situaciją ir migracijos srautų sukeltus  iššūkius paversti naujomis galimybėmis. Konferencijoje dalyvavo daugiau kaip 70 valstybių delegacijos.

   Vizito metu ambasadorius R.Šlepavičius susitiko su Palermo miesto meru Leoluca Orlando. Meras papasakojo, kaip Palerme vyksta pabėgėlių ir migrantų integracija, apsikeista nuomonėmis dėl galimybių stiprinti ryšius tarp Vilniaus ir Palermo. Abu miestai yra sudarę bendradarbiavimo sutartį.

   R.Šlepavičius taip pat apsilankė G.Galilėjaus gimnazijoje, kuri sėkmingai bendradarbiauja su Vilniaus Užupio gimnazija bei apsilankė Palermo Abatellis rūmų galerijoje, kurioje saugomas Pietro Novelli paveikslas „Švento Kazimiero karūnavimas“. Galerijos atstovai patvirtino ambasadoriui, kad 2018 m. šį paveikslą bus galima pamatyti Bažnytinio paveldo muziejuje Vilniuje.

   Naujienlaiškio prenumerata