Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA ITALIJOS RESPUBLIKOJE, MALTOS RESPUBLIKAI, SAN MARINO RESPUBLIKAI IR LIBIJAI, NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE JUNGTINIŲ TAUTŲ MAISTO IR ŽEMĖS ŪKIO ORGANIZACIJOS

Adresas: Viale di Villa Grazioli 9, 00198 Rome, ITALY

plačiau »

Tel. +39 06 855 90 52
Faksas +39 06 855 90 53
El. paštas

Ambasadorius R.Šlepavičius susitiko su San Marino užsienio reikalų ministru N.Renzi

Sukurta 2017.12.05 / Atnaujinta 2017.12.05 12:17

Gruodžio 4 d. Lietuvos Respublikos ambasadorius San Marino Respublikai Ričardas Šlepavičius susitikime su San Marino užsienio reikalų ministru Nicola Renzi aptarė svarbiausius regiono saugumo iššūkius ir dvišalį valstybių bendradarbiavimą.

Ambasadorius R. Šlepavičius pažymėjo, kad Lietuvos ir San Marino principai ir vertybės stiprina abiejų valstybių ryšius tarptautinėse organizacijose. „San Marino balsavimas tarptautiniuose forumuose – Jungtinių Tautų Organizacijoje, Europos Taryboje, Europos Saugumo ir Bendradarbiavimo Organizacijoje – bei pozicija aktualiausiais tarptautinės darbotvarkės klausimais rodo valstybės įsipareigojimus regiono saugumui ir taikiam vystymuisi. Remdamiesi tais pačiais principais su San Marinu lengvai randame bendrą kalbą“, - teigė Lietuvos ambasadorius.

R. Šlepavičius taip pat susitiko su San Marino Prekybos rūmų direktoriumi Massimo Ghiotti ir aptarė Lietuvos ir San Marino ekonominį bendradarbiavimą. Ambasadoriaus nuomone, ypač didelį potencialą turi Lietuva ir San Marino ryšiai gyvybės mokslų ir turizmo srityse. „Lietuva tampa regioniniu gyvybės mokslų centru ir siekia plėtoti ryšius su kitų šalių mokslo, tyrimų ir verslo organizacijomis“, - akcentavo ambasadorius.

Naujienlaiškio prenumerata