Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Ambasadorius susitiko su turizmo operatoriais Romoje

Sukurta 2019.05.30 / Atnaujinta 2019.05.30 18:09
   Ambasadorius susitiko su turizmo operatoriais Romoje
   Ambasadorius susitiko su turizmo operatoriais Romoje

   Gegužės 30 d. ambasadoje įvyko ambasadoriaus Ričardo Šlepavičiaus susitikimas su turizmo operatorių Romoje <PAVADINIMAI> , organizuojančių keliones į Lietuvą, atstovais ir aptarė su jais galimybes plėsti jų siūlomos turistinius paketus, siekiant toliau auginti Italijos keliautojų skaičių mūsų šalyje.

   „Jūsų atliekamas darbas nėra vien tik verslas, jūs neabejotinai prisidedate prie geresnio mūsų šalies žinomumo Apeninų pusiasalyje“ - kalbėjo ambasadorius, dėkodamas Italijos turistinių kelionių organizatoriams už ilgametį bendradarbiavimą pristatant Lietuvos potencialą. Supažindindamas su šalies turizmo sektoriaus naujovėmis, Lietuvos ambasados vadovas pabrėžė, kad įdomių pasiūlymų atostogoms turi ne tik tradiciškai italų turų po Baltijos šalis metu aplankomos vietos, kaip Vilnius, Trakai ir Kryžių kalnas, paragindamas skirti dėmesį ir kitiems, iki šiol neatrastiems regioninio turizmo objektams.

   Italijos turizmo ekspertai savo ruožtu pažymėjo, kad visi jų klientai grįžta iš Lietuvos labai patenkinti ir nustebinti itin plataus siūlomų turistinių atrakcijų spektro bei lietuvių svetingumo. Kaip pagrindines problemas, trukdančias italų turistų srauto augimui, jie matytų bendrai žemą informacijos apie Lietuvą lygį šioje šalyje, o taip pat gan ribotas galimybes susisiekti tiesioginiais skrydžiais net su mūsų sostine.

   Italija yra 10 vietoje Lietuvos atvykstamojo turizmo rinkų sąraše. 2018 m. mūsų šalyje apsilankė 43285 italų turistai, t.y. 9 proc. daugiau nei 2017 m.

   Naujienlaiškio prenumerata