Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA ITALIJOS RESPUBLIKOJE, MALTOS RESPUBLIKAI, SAN MARINO RESPUBLIKAI IR LIBIJAI, NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE JUNGTINIŲ TAUTŲ MAISTO IR ŽEMĖS ŪKIO ORGANIZACIJOS

Adresas: Viale di Villa Grazioli 9, 00198 Rome, ITALY

plačiau »

Tel. +39 06 855 90 52
Faksas +39 06 855 90 53
El. paštas

Ambasadorius Toskanoje ir Emilijoje-Romanijoje pristatė galimybes investuoti Lietuvoje

Sukurta 2018.02.08 / Atnaujinta 2018.02.08 16:17
  Ambasadorius Toskanoje ir Emilijoje-Romanijoje pristatė galimybes investuoti Lietuvoje

  2018 m. vasario 6-7 d. ambasadorius Ričardas Šlepavičius Toskanos ir Emilijos-Romanijos asocijuotoms verslo struktūromis ir verslininkams pristatė konkurencingą investicijų į Lietuvos pramonės gamybos sektorių aplinką bei Lietuvos gyvybės mokslų potencialą.

  Susitikimų su Fondazione CRF, Florencijos, Emilijos pramonės konfederacijomis, CENTERGROSS ir FICO EATALY World asociacijomis metu surengti pristatymai apie aukštas Lietuvos inžinerinės ir gyvybės mokslų srities įmonių ir tyrėjų kompetencijas bei kelis šiais metais Lietuvoje rengiamus tarptautinius renginius - rugsėjo 26-27 d. Vilniuje organizuojamą gyvybės mokslų konferenciją Life Sciences Baltic 2018 ir gegužės 24-26 dienomis vyksiančią parodą AgroBalt 2018.

  Susitikime su Emilijos pramonės konfederacija ambasadorius, apžvelgdamas Lietuvos ir Italijos ekonominius ryšius, pabrėžė, kad Lietuva suteikia puikias partnerystės sąlygas Italijos įmonių plėtrai užsienyje. „Ypatingai stiprūs gamybos ir gyvybės mokslų sektoriai Italijoje sparčiai vystosi ir ieško galimybių augti. Lietuvos mokslo bendruomenės, švietimo sistemos ir darbuotojų kompetencijos yra konkurencingos pasauliniu mastu, tad matytume daug galimybių bendriems projektams“, - sakė ambasadorius.

   

  Naujienlaiškio prenumerata