Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA ITALIJOS RESPUBLIKOJE, MALTOS RESPUBLIKAI, SAN MARINO RESPUBLIKAI IR LIBIJAI, NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE JUNGTINIŲ TAUTŲ MAISTO IR ŽEMĖS ŪKIO ORGANIZACIJOS

Adresas: Viale di Villa Grazioli 9, 00198 Rome, ITALY

plačiau »

Tel. +39 06 855 90 52
Faksas +39 06 855 90 53
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Milanas 2018 03 08.jpg

2018 m. kovo 8 d. ambasadorius Ričardas Šlepavičius Milane susitiko su San Rafaelio Gyvybės ir sveikatos universiteto rektoriumi Prof. Alessandro Del Maschio bei didžiausios Italijoje ligoninių grupės „Gruppo San Donato“ vadovais.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
3.jpg

Vasario 22 dieną nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Ričardas Šlepavičius įteikė skiriamuosius raštus Maltos Respublikos Prezidentei Marie Louise Coleiro Preca.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »
Bolonija 2018 02.jpg

2018 m. vasario 6-7 d. ambasadorius Ričardas Šlepavičius Toskanos ir Emilijos-Romanijos asocijuotoms verslo struktūromis ir verslininkams pristatė konkurencingą investicijų į Lietuvos pramonės gamybos sektorių aplinką bei Lietuvos gyvybės mokslų potencialą.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai » Lietuviai Italijoje »
DSC_0042-1.JPG

Vasario 1 d. ambasadorius Ričardas Šlepavičius lankėsi centrinėje Italijos dalyje esančio Abrucų (Abruzzo) regiono sostinėje Akviloje (L‘Aquila). Vizito metu ambasadorius susitiko su Akvilos meru Pierluigi Biondi, miesto prekybos rūmų prezidentu Lorenzo Santilli ir Akvilos kamerinio orkestro „I Solisti Aquilani“ meno vadovu Maurizio Cocciolito.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »
sienos life scence.JPG

Ambasadorius R. Šlepavičius sausio 17 d. Sienoje, Toskanos regione, pristatė rudenį Lietuvoje vyksiančią gyvybės mokslų parodą Life Sciences Baltics 2018 ir aptarė Lietuvos ir Italijos įmonių bei mokslininkų bendradarbiavimą plėtojant medicinos, biotechnologijų tyrimų ir gamybos technologijas.

Ekonominiai santykiai »
Ambasciatore-320Lituania.JPG

Gruodžio 5 dieną nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Italijos Respublikoje Ričardas Šlepavičius įteikė skiriamuosius raštus San Marino Respublikos vadovams kapitonams regentams Matteo Fiorini ir Enrico Carattoni.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai » Lietuviai Italijoje »

Gruodžio 4 d. Lietuvos Respublikos ambasadorius San Marino Respublikai Ričardas Šlepavičius susitikime su San Marino užsienio reikalų ministru Nicola Renzi aptarė svarbiausius regiono saugumo iššūkius ir dvišalį valstybių bendradarbiavimą.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
1.jpg

„Lietuva – tai ekonominiai vartai į Šiaurės, Baltijos ir Rytų bei Centrinės Europos regionus“. Taip sakė Lietuvos Respublikos ambasadorius Italijoje Ričardas Šlepavičius, kviesdamas Apulijos regiono verslininkus ir gyventojus iš arčiau susipažinti su Lietuva ir jos teikiamomis galimybėmis.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai » Lietuviai Italijoje »
IMG_20171016_085454.jpg

Spalio 16 d. ambasadorius Ričardas Šlepavičius dalyvavo iškilmingame Pasaulinės maisto dienos minėjimo renginyje Jungtinių Tautų Maisto ir žemės ūkio organizacijos (MŽŪO) centrinėje būstinėje Romoje. Šių metų Pasaulinės maisto dienos tema - „Keiskime migracijos ateitį. Investuokime į apsirūpinimą maistu ir kaimo plėtrą“.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
Paduvos garbes konsulatas (2).jpg

Gilinant ekonominius, politinius ir kultūrinius ryšius su šiaurinės Italijos regionais gegužės 27 d. Padujoje, Veneto regiono centre, buvo atidarytas Lietuvos Respublikos garbės konsulatas.

Ekonominiai santykiai » Konsulinės naujienos » Lietuviai Italijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata