Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA ITALIJOS RESPUBLIKOJE, MALTOS RESPUBLIKAI, SAN MARINO RESPUBLIKAI IR LIBIJAI, NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE JUNGTINIŲ TAUTŲ MAISTO IR ŽEMĖS ŪKIO ORGANIZACIJOS

Adresas: Viale di Villa Grazioli 9, 00198 Rome, ITALY

plačiau »

Tel. +39 06 855 90 52
Faksas +39 06 855 90 53
El. paštas

Informacija Seimo rinkimuose balsuojantiems Italijoje paštu

Sukurta 2016.10.03 / Atnaujinta 2016.10.03 17:08
  Informacija Seimo rinkimuose balsuojantiems Italijoje paštu

  Lietuvos Respublikos ambasada Italijoje, reaguodama į susidariusią situaciją dėl daliai Italijos lietuvių išsiųstų neantspauduotų Seimo rinkimų balsavimo biuletenių praneša, jog Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), įvertinusi situaciją, nutarė leisti rinkimų komisijai Italijoje galiojančiais laikyti ir neantspauduotus biuletenius, gautus paštu.

  Už balsavimą užsienyje atsakingo VRK atstovo Mindaugo Skačkausko teigimu, neantspauduotus biuletenius gavę lietuviai, kurie dar nesikreipė dėl naujų biuletenių atsiuntimo, gali nesivarginti ir tiesiog balsuoti įprastai išsiunčiant gautus biuletenius. Rinkėjų, gavusių ar jau išsiuntusių neantspauduotus biuletenius, balsai bus įskaičiuoti. Net ir neturintys antspaudų balsavimo biuleteniai yra tikri, su visomis apsaugos priemonėmis.

  Lietuvos ambasados Italijoje duomenimis, norą balsuoti paštu pareiškė 195 Lietuvos Respublikos piliečiai, iš jų neantspauduotus biuletenius gavo tik dalis. Šiuo metu į ambasadą yra kreipęsi 8 Lietuvos piliečiai, jiems skubos tvarka šiandien buvo išsiųsti nauji rinkimų biuleteniai. Atkreipiame dėmesį, kad pažymėti paštu balsuojančių rinkėjų biuleteniai gali būti išsiųsti iki spalio 9 d. įskaitytinai. Jei ant voko spaudo vėliausia data bus spalio 9 d., tokie biuleteniai bus laikomi galiojančiais.

  Ambasada atsiprašo už sukeltus nepatogumus. Dėl iškilusių klausimų galite kreiptis telefonu +39068559052 ar elektroniniu paštu [email protected]

  Naujienlaiškio prenumerata