Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Italijos lietuvių bendruomenės suvažiavimas - jau netrukus!

Sukurta 2018.09.07 / Atnaujinta 2018.09.07 11:52
  Italijos lietuvių bendruomenės suvažiavimas - jau netrukus!

  Minint Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmetį, Italijos lietuviai rengia Italijos lietuvių bendruomenės suvažiavimą,  kuris vyks spalio 12-13 dienomis Toskanoje, Florencijoje.

  Suvažiavime bus diskutuojama apie Italijos ir Lietuvos istorinius ir kultūrinius ryšius, apie tai, kas sieja lietuvius šiandien ir apie ateities iššūkius.

  Pranešimus skaitys į suvažiavimą pakviesti Vilniaus, Florencijos ir Pizos universiteto profesoriai, Lietuvos Valstybinio turizmo departamento ir Užsienio reikalų ministerijos atstovai, turizmo bendrovių vadovai, visuomeniniai veikėjai, Pasaulio Lietuvių bendruomenės pirmininkė Dalia Henke. Bendruomenė supažindins ir kvies prisijungti prie Italijoje garsių lietuvių - krepšininko Rimanto Kaukėno ir dviratininkės Editos Pučinskaitės - socialinių iniciatyvų. Planuojama sukurti Italijos lietuvių kontaktų tinklą.
  Baigiantis suvažiavimui, visi norintys galės leistis į pažintinį turistinį turą po nuostabiąją Florenciją lietuvių ir italų kalbomis.

  Renginio pabaigoje – bendra vakarienė, kur bus galima artimiau susipažinti, pasikeisti kontaktais, mintimis ir idėjomis. Būkime vieningi ir nepamirškime savo šaknų, juk Lietuva yra ten, kur esame mes!

  Visi, ketinantys dalyvauti suvažiavime, kviečiami užpildyti registracijos anketą:

  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdP-BXBU7oZZqwZ-yv261b00xI60QCkAIA-Sr8LK727ilhADQ/viewform

  Detali dviejų dienų programa bus paskelbta netrukus.

  Naujienlaiškio prenumerata