Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA ITALIJOS RESPUBLIKOJE, MALTOS RESPUBLIKAI, SAN MARINO RESPUBLIKAI IR LIBIJAI, NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE JUNGTINIŲ TAUTŲ MAISTO IR ŽEMĖS ŪKIO ORGANIZACIJOS

Adresas: Viale di Villa Grazioli 9, 00198 Rome, ITALY

plačiau »

Tel. +39 06 855 90 52
Faksas +39 06 855 90 53
El. paštas

Jaunieji muzikantai iš Lietuvos, Italijos ir Ispanijos dalyvavo pirmą kartą vykusiame unikaliame muzikos projekte “I GIOVANI NEL BORGO DELLA MUSICA”

Sukurta 2016.11.02 / Atnaujinta 2016.11.03 17:05
   Jaunieji muzikantai iš Lietuvos, Italijos ir Ispanijos dalyvavo pirmą kartą vykusiame unikaliame muzikos projekte “I GIOVANI NEL BORGO DELLA MUSICA”
   Jaunieji muzikantai iš Lietuvos, Italijos ir Ispanijos dalyvavo pirmą kartą vykusiame unikaliame muzikos projekte “I GIOVANI NEL BORGO DELLA MUSICA”

   Spalio 25-31 dienomis Saracinesco miestelyje, centrinėje Italijoje vyko Erasmus+ projektas “I GIOVANI NEL BORGO DELLA MUSICA”. Projektą organizavo VšĮ MUSICA VITALE (Lietuva), Saracinesco miesto savivaldybė (Italija), Academia Musicale Romana (Italija) ir Fondacion Cultural y Deportivo – Madrid (Ispanija). Savaitės trukmės projekte dalyvavo jaunieji muzikantai iš Lietuvos, Ispanijos ir Italijos, kurie pristatė muzikines programas ir įvairiuose užsiėmimuose susipžino su skirtingomis kultūromis bei Erasmus+ edukacija.

    

   Projekto “I GIOVANI NEL BORGO DELLA MUSICA” organizatorės iš Lietuvos – Nijolė Dorotėja Beniušytė ir Nijolė Karaškaitė atskleidė, jog šis projektas dar labiau sustiprino trijų šalių bendradarbiavimą ir kultūrinę sklaidą per muziką. Organizaciniai projekto darbai prasidėję dar šių metų pradžioje padėjo pamatą sėkmingai projekto pradžiai ir tęstinumui.

   Projekto metu beveik kiekvieną dieną vyko dalyvių muzikiniai pasirodymai Saracinesco miestelio bažnyčioje. Dalyviai buvo supažindinti su Erasmus+ programa, vyko kūrybinės dirbtuvės skatinančios geriau įsigilinti į programos naudą jaunam žmogui. Taip pat visos šalys rengė savo kultūros ir kulinarinio paveldo pristatymus. Projekto mietu taip pat vyko pažintinės ekskursijos į aplinkinius miestelius bei Italijos sostinę Romą, o priešpaskutinę projekto dieną vyko visų dalyvių baigiamasis koncertas Saracinesco miestelio bažnyčioje, kuriame pasirodė visų dalyvių šalių atstovai. Paskutinę projekto dieną vyko atsisveikinimas, visi dalyviai gaus “Youth pass” pažymėjimą, patvirtinantį apie dalyvavimą projekte ir įgytus tarpkultūrinius įgūdžius.

   Projekte dalyvavo muzikos konkursų ir festivalių laureatai Lietuvoje bei užsienyje. Lietuvai projekte atstovavo vokalistai iš J. Tallat Kelpšos konservatorijos: Justina Stankevič, Adam Nacevič ir Simonas Krukonis, pianistai: Kliment Jeremčuk (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija), Kamilė Zaveckaitė (F.Liszt music academy, Weimar), Lukas Gedvilas (Lietuvos muzikos ir teatro akademija), Lina Žutautaitė (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija), Erikas Sadauskas (Trakų meno mokykla), Emilija Novoselska (Karoliniškių muzikos mokykla), Eigintė Kuklytė (Algirdo muzikos mokykla), mokytoja metodininkė Aušra Guobienė (Karoliniškių muzikos mokykla),  ir Roberta Daugėlaitė, fleitistai: Vytenis Gurstis (Lietuvos muzikos ir teatro akademija), Vita Marija Daunytė, violončelininkė Elena Daunytė (Lietuvos muzikos ir teatro akademija) ir smuikininkė Kotryna Ugnė Daunytė (Lietuvos muzikos ir teatro akademija). Italijai atstovavo pianistai iš Accademia Musicale Roma, Valerio Lovisa ir Manuel Cini. Ispanijai atstovavo Fondación Cultural y Deportiva Recuerdo choras iš Madrido.

   Sekti naujienas ir rasti daugiau informacijos  galite organizatorių Facebook puslapyje: http://bit.ly/2eTHkP1

    

    

   Naujienlaiškio prenumerata