Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA ITALIJOS RESPUBLIKOJE, MALTOS RESPUBLIKAI, SAN MARINO RESPUBLIKAI IR LIBIJAI, NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE JUNGTINIŲ TAUTŲ MAISTO IR ŽEMĖS ŪKIO ORGANIZACIJOS

Adresas: Viale di Villa Grazioli 9, 00198 Rome, ITALY

plačiau »

Tel. +39 06 855 90 52
Faksas +39 06 855 90 53
El. paštas

Jono Meko kūryba bus pristatyta Bergamo kino festivalyje

Sukurta 2018.01.12 / Atnaujinta 2018.01.12 18:55
   Jono Meko kūryba bus pristatyta Bergamo kino festivalyje
   Jono Meko kūryba bus pristatyta Bergamo kino festivalyje

   Dar vieną kultūrinės programos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti, naujieną ambasadorius Ričardas Šlepavičius aptarė su Chiara Boffelli, festivalio Bergamo film meeting programos vadove.

   Festivalio metu, kovo 10 d. - balandžio 15 d., Pallazo della Ragione vyks Jono Meko personalinė paroda, kurios atidarymas numatytas kovo 9 dieną. Tikimasi, jog atidaryme dalyvaus ir su publika susitiks pats Antologijos filmų archyvo legenda.

   Festivalio metu planuojama kelių jo filmų peržiūra su pristatymu, bendradarbiaujant su APalazzo galerija bei meno kuratoriais Francesco Urbano Ragazzi.

   Daugiau informacijos rasite čia: http://www.bergamofilmmeeting.it/Texts/view/jonasmekas-en

   Jonas Mekas (g. 1922 m.) – lietuvių kilmės JAV filmų kūrėjas, menininkas ir kuratorius, dažnai vadinamas amerikietiškojo avangardo kino krikštatėviu, itin vertinamas Italijos avangardinio kino bei kultūros mylėtojų, laikomas video dienoraščių pradininku. Šiuo metu gyvena ir dirba Niujorke.

   Bergamo Film meeting festivalis šiemet vyks jau 36 kartą, tai yra vienas iš dviejų Europos Sąjungos Italijoje remiamų kino festivalių, kurio metu parodoma virš 160 filmų, jame apsilanko apie 60 000 žiūrovų. Festivalis neapsiriboja kino filmų peržiūromis, o pristato publikai plačią kultūrinę 10 dienų programą.

   Iki pasimatymo Bergamo Film Meeting!

   Naujienlaiškio prenumerata