Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA ITALIJOS RESPUBLIKOJE, MALTOS RESPUBLIKAI, SAN MARINO RESPUBLIKAI IR LIBIJAI, NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE JUNGTINIŲ TAUTŲ MAISTO IR ŽEMĖS ŪKIO ORGANIZACIJOS

Adresas: Viale di Villa Grazioli 9, 00198 Rome, ITALY

plačiau »

Tel. +39 06 855 90 52
Faksas +39 06 855 90 53
E. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
mappa_ischia.jpg

Rugpjūčio 21 d. vakare Italijos saloje Ischia įvyko 4 balų žemės drebėjimas, tarp nukentėjusiųjų Lietuvos piliečių nėra.

Konsulinės naujienos »
Paduvos garbes konsulatas (2).jpg

Gilinant ekonominius, politinius ir kultūrinius ryšius su šiaurinės Italijos regionais gegužės 27 d. Padujoje, Veneto regiono centre, buvo atidarytas Lietuvos Respublikos garbės konsulatas.

Ekonominiai santykiai » Konsulinės naujienos » Lietuviai Italijoje »
Taranto.jpg

Šeštadienį, gegužės 13 dieną Italijoje, Taranto mieste įvyko Lietuvos garbės konsulato atidarymas. Po keliu metų pertraukos Apulijos ir Bazilikatos regionus apimančioje konsulinėje apygardoje pradėjo darbą naujas Lietuvos Respublikos garbės konsulas Giuseppe Saracino.  Taranto miestas , įsikūręs prie Taranto įlankos,  miestas nėra vienas didžiausių regione, tačiau  jis svarbus savo pramone ir kariniu ir pramoniniu jūriniu uostu.  Miesto istorija tęsiasi nuo  Romos imperijos laikų, jis turi puikų senamiestį, muziejų, istorinių paminklų.  

Konsulinės naujienos » Lietuviai Italijoje »
Cartina_politica_Italiana_repubblicana.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Italijos Respublikoje informuoja, kad Italijoje pradeda darbą trys nauji Lietuvos Respublikos garbės konsulai, kurie atstovaus Lietuvos Respublikos politinius, ekonominius, kultūrinius interesus bei teiks konsulinę pagalbą Lietuvos Respublikos piliečiams Veneto, Lombardijos, Apulijos ir Bazilikatos regionuose.

Užsienio politika ir diplomatija » Konsulinės naujienos » Lietuviai Italijoje »

2016 metų pabaigoje „Sodrai“ pradėjus radikalius privalomojo sveikatos draudimo (PSD) skolų išieškojimo veiksmus kilo šioks toks sambrūzdis, nes kai kurie iš Lietuvos išvykę ir užsienio valstybėse įsikūrę tautiečiai sužinojo, kad yra skolingi PSD įmokų. „Lietuva net iš išvykusiųjų reikalauja pinigų ir nenori sugrįžtančių emigrantų“, – piktinosi jie, nors situacija susidarė dėl nežinojimo, kartais – aplaidumo, o išsprendžiama ji paprastai ir gan greitai. Kaip tai padaryti, konsultuoja „Sodros“ specialistai.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Italijoje »

Nuo šių metų rugsėjo 1 d. Lietuvos Respublikos ambasada išduoda laikinuosius pasus.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Italijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata