Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA ITALIJOS RESPUBLIKOJE, MALTOS RESPUBLIKAI, SAN MARINO RESPUBLIKAI IR LIBIJAI, NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE JUNGTINIŲ TAUTŲ MAISTO IR ŽEMĖS ŪKIO ORGANIZACIJOS

Adresas: Viale di Villa Grazioli 9, 00198 Rome, ITALY

plačiau »

Tel. +39 06 855 90 52
Faksas +39 06 855 90 53
El. paštas

Kovo 8 dieną parodą MAGMA lydinti performansų serija

Sukurta 2018.03.05 / Atnaujinta 2018.03.05 12:36
  Kovo 8 dieną parodą MAGMA lydinti performansų serija

  Centrinis Grafikos Institutas Romoje kovo 8 dieną, dedikuoja moterims ir performansams. Dienos programa susideda iš dviejų dalių: pirmoje dalyje lankytojai turės galimybę išvysti italų menininkių performansus, legendinės menininkės Anna Oberto ir Tomaso Binga pristatys vienus iš svarbiausių savo darbų, susijusių su italų feminizmo judėjimu 7-ajame dešimtmetyje. Performansą taip pat Elena Bellantoni, menininkių kartos atstovė, kurios darbuose persipina kūno ir erdvės temos.

  Po performansų, antroje renginio dalyje, Dante salėje vyks apskritojo stalo diskusija, moderuojama parodos MAGMA ko-kuratorės Benedetta Carpi De Resmini. Diskusijoje prie menininkių prisijungs tyrėjos ir kritikės: Laura Iamurri - "Roma Tre" universiteto šiuolaikinės meno istorijos profesorė, viena iš pagrindinių Italijoje feminizmo istorijos mokslininkių bei Agnė Narušytė – Vilniaus dailės akademijos profesorė, meno kritikė ir istorikė.

  Viso vakaro metu, scenografė Medilė Šiaulytytė pieš bei dovanos moterų, atėjusių į renginį momentinius eskizus - portretus.

                               Renginys yra vienas iš projekto MAGMA. Kūnas ir žodžiai Italijos ir Lietuvos moterų mene nuo 1965 metų iki šių dienų, kuruojamos Benedetta Carpi De Resmini ir Laima Kreivytė lydinčiųjų renginių.

   

  Performansus atliks: Anna Oberto, Tomaso Binga, Elena Bellantoni

  Diskusijos dalyviai: Laura Iamurri, Agnė Narušytė, Elena Bellantoni, Tomaso Binga, Anna Oberto

  Moderatorė: Benedetta Carpi De Resmini

  Kada: Kovo 8, nuo 16.30 val.

  Kur: Via Della Stamperia, 6, L'Istituto Centrale per la Grafica

  Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/595596294119899/

  Naujienlaiškio prenumerata