Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Rodyti nuo iki
Archyvas »
1.jpg

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Valstybės ir Tautiškos giesmės dienos proga už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje įteikė valstybės ordinus ir medalius mūsų šalies ir užsienio valstybių piliečiams.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Italijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
2.png

Gegužės 30 d. ambasadoje įvyko ambasadoriaus Ričardo Šlepavičiaus susitikimas su turizmo operatorių Romoje <PAVADINIMAI> , organizuojančių keliones į Lietuvą, atstovais ir aptarė su jais galimybes plėsti jų siūlomos turistinius paketus, siekiant toliau auginti Italijos keliautojų skaičių mūsų šalyje.

Ekonominiai santykiai » Lietuviai Italijoje »
rl.jpg

Migracijos Informacijos Centras (MIC) „Renkuosi Lietuvą“ nuo 2015 m. vieno langelio principu teikia nemokamas asmenines konsultacijas visais klausimais grįžtantiems, jau gyvenantiems, ar svarstantiems apie  gyvenimą Lietuvoje asmenims lietuvių anglų ir rusų kalbomis. 

Konsulinės naujienos » Lietuviai Italijoje »
LRVK_20180906_0141.jpg

Programa „Kurk Lietuvai“ – pirmoji ir kol kas vienintelė profesinio tobulinimo ir gerosios užsienio praktikos pritaikymo programa Lietuvos viešajame sektoriuje, kuri nuo 2012 m. suteikia galimybę tarptautinės patirties turintiems profesionalams savo žiniomis ir idėjomis prisidėti prie strateginių Vyriausybės projektų ir modernios Lietuvos ateities kūrimo.

Ekonominiai santykiai » Lietuviai Italijoje »
61180078_2659917920691505_2087417499573288960_n.png

Gegužės 23 – 24 dienomis Lietuvos diplomatinėse atstovybėse užsienyje vyksta balsavimas antrajame Prezidento rinkimų ture ir rinkimuose į Europos Parlamentą. Ambasadoje Romoje (Via Vittoria Colonna 1, 00193 Roma) išankstiniame balsavime galima balsuoti gegužės 23 d., ketvirtadienį, ir gegužės 24 d., penktadienį, nuo 10.00 iki 12.00 ir nuo 14.00 iki 16.00 val. Gegužės 26 d., sekmadienį, balsavimas vyks nuo 10.00 iki 19.00 val. (Italijos laiku).

Konsulinės naujienos » Lietuviai Italijoje »
Baneris.jpg

Dėmesio! Jei norite balsuoti ambasadoje Italijoje, bet neužsiregistravote: elektroninė registracija rinkimuose į Europos Parlamentą ir antrojo turo balsavimą Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose baigėsi, tačiau balsuoti galėsite asmeniškai atvykę į ambasadą (Via Vittoria Colonna 1, 00193 Roma). Maloniai prašytume informuoti apie  atvykimą el.paštu [email protected], taip sutauptysime Jūsų laiką ir iš anksto parengsime dokumentus.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Italijoje »
referendumas_2.jpg

2019 m. gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimai (I turas), referendumai dėl LR pilietybės išsaugojimo ir LR Seimo narių skaičiaus sumažinimo LR ambasadoje Romoje (Via Vittoria Colonna 1, 00193 Roma) vyks (Italijos laiku):

Konsulinės naujienos » Lietuviai Italijoje »

Artėjant 2019 m. gegužės 12 d. vyksiančiam referendumui, kviečiame susipažinti su pagrindine informacija apie referendumą dėl Lietuvos Respublikos pilietybės išsaugojimo ir jo svarbą.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Italijoje »
12.jpg

Dėmesio: registruotis balsavimui paštu LR ambasadoje Romoje galite iki š.m. balandžio 27 d. Neužsiregistravus VRK sistemoje iki šios datos, balsuoti bus galima atvykstant į ambasadą.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Italijoje »
DSC_2372 (002).JPG

Ketvirtadienį, kovo 28 d., viešėdama su oficialiu vizitu Italijoje, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė naują Lietuvos ambasadą Romoje.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Italijoje »

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su oficialiu vizitu atvyksta į Romą, kur ketvirtadienį, kovo 28 d., Vatikane susitiks su Popiežiumi Pranciškumi ir Valstybės Sekretoriumi Pietro Parolinu, taip pat su Italijos Senato Pirmininke Maria Elisabetta Alberti Casellati. Penktadienį, kovo 29 d., įvyks susitikimas su Italijos Respublikos Prezidentu Sergio Mattarella. Šalies vadovė taip pat dalyvaus Lietuvos ambasados naujo pastato atidarymo ceremonijoje.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Italijoje »
22.jpg

Gerbiami Italijoje gyvenantys Lietuvos Respublikos piliečiai,
Š.m. kovo mėn. vyks ambasados persikėlimas iš dabartinių patalpų, esančių Viale di Villa Grazioli 9, į naujas patalpas, esančias adresu  Via Vittoria Colonna 1, 00193 Roma RM.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Italijoje »
Baneris.jpg

Pradėjo veikti užsienyje gyvenančių rinkėjų registracija į šių metų gegužės 12 dieną vyksiančius Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimus ir gegužės 26 dieną vyksiančius rinkimus į Europos Parlamentą. Tuo atveju, jeigu privalomasis referendumas dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo bus vykdomas kartu su 2019 m. gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimais, tuomet rinkėjai, užsiregistravę balsuoti Prezidento rinkimuose, tuo pačiu bus užregistruoti ir balsavimui privalomajame referendume.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Italijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata