Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA ITALIJOS RESPUBLIKOJE, MALTOS RESPUBLIKAI, SAN MARINO RESPUBLIKAI IR LIBIJAI, NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE JUNGTINIŲ TAUTŲ MAISTO IR ŽEMĖS ŪKIO ORGANIZACIJOS

Adresas: Viale di Villa Grazioli 9, 00198 Rome, ITALY

plačiau »

Tel. +39 06 855 90 52
Faksas +39 06 855 90 53
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Ambasciatore-320Lituania.JPG

Gruodžio 5 dieną nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Italijos Respublikoje Ričardas Šlepavičius įteikė skiriamuosius raštus San Marino Respublikos vadovams kapitonams regentams Matteo Fiorini ir Enrico Carattoni.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai » Lietuviai Italijoje »
1.jpg

„Lietuva – tai ekonominiai vartai į Šiaurės, Baltijos ir Rytų bei Centrinės Europos regionus“. Taip sakė Lietuvos Respublikos ambasadorius Italijoje Ričardas Šlepavičius, kviesdamas Apulijos regiono verslininkus ir gyventojus iš arčiau susipažinti su Lietuva ir jos teikiamomis galimybėmis.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai » Lietuviai Italijoje »
agora.jpg

Lietuvoje ir Italijoje tapęs tradicija, IX-asis Tarptautinis muzikos festivalis “Le strade d’Europa. Lietuva – Italija“ 2017 kviečia apglėbti plačią Europą. Kaip niekad turtinga ir turininga festivalio programa pristatys jaunuosius atlikėjus ir kūrėjus net iš septynių šalių – Lietuvos, Latvijos, Estijos, Italijos, JAV, Pietų Korėjos ir Turkijos.

Lietuviai Italijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Kariuomenės diena.jpg

Lapkričio 23 d. minima Lietuvos kariuomenės diena. Šia proga ambasadoje apsilankė Paryžiuje reziduojantis Lietuvos gynybos atašė Italijai pulkininkas Romualdas Molderis ir Romoje esančio NATO gynybos koledžo dėstytojas pulkininkas Ovidijaus Eitminavičius.

NATO ir tarptautinis saugumas » Lietuviai Italijoje »
DSC_0130-11.jpg

Š.m. lapkričio 11 d. Florencijos Rotušėje Palazzo Vecchio vykusioje Šv. Martyno skydų apdovanojimo ceremonijoje ambasadorius Ričardas Šlepavičius įteikė apdovanojimą krepšininkui Rimantui Kaukėnui.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Italijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
2.JPG

Lapkričio 2 d. Lietuvos diplomatai kartu su Italijos lietuvių bendruomene ir Popiežiškosios lietuvių Šv. Kazimiero kolegijos kunigais paminėjo Vėlinių šventę.

Lietuviai Italijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Susitikimas su FAO dirbančiais lietuviais 2017 10 19.jpg

Spalio 19 d. ambasadorius R. Šlepavičius susitiko su Jungtinių Tautų Maisto ir žemės ūkio organizacijoje (MŽŪO) dirbančiais lietuviais.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Italijoje »

Skelbiama atranka į vairuotojo(-os) pareigybę Lietuvos Respublikos ambasadoje Italijos Respublikoje. Atrinktam kandidatui bus siūloma sudaryti terminuotą darbo sutartį.

Lietuviai Italijoje »

Skelbiama atranka į sekretoriaus(-ės) pareigybę Lietuvos Respublikos ambasadoje Italijos Respublikoje. Atrinktam kandidatui bus siūloma sudaryti terminuotą darbo sutartį.

Lietuviai Italijoje »
09_Choreography for the running male.jpg

2017 m. spalio 14 d. (šeštadienį), 15 val. Romos modernaus meno muziejuje MAXXI, Šiuolaikinio meno dienos proga startuos Lietuvių menininkės Eglės Budvytytės specialiai vietai adaptuotas performansas Choreografija bėgančiam vyrui (ang. Choreography for the Running Male).

Lietuviai Italijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Lina Itagaki komiksu paroda Treviso.png

Treviso komiksų festivalis, taip pat žinomas savo trumpiniu TCBF, yra tarptautinis komiksų meno ir iliustracijos festivalis vykstantis Treviso mieste, organizuojamas "Fumetti Trevize" kultūros asociacijos.

Lietuviai Italijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
AlbumArte_Egle_invito 1809.jpg

Pirmadienį rugsėjo 18 d.18.30 val. galerija AlbumArte atidaro lietuvių menininkės Eglės Budvytytės parodą Taki žiūra (Long time between the eyelash and the brain), kurioje pirmą kartą Italijoje bus pristatomi jos video darbai.

Lietuviai Italijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
4kiaule (002).jpg

Į „Explorą“ rugsėjo 24 d. sugrįžta Europos kalbų diena, paskelbta Europos Tarybos 2001 m. ir nuo tada minima kiekvienais metais visoje Europoje.

Lietuviai Italijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »

Džiaugiamės prasmingu Lietuvos karių indėliu į Viduržemio jūros saugumą užtikrinančios EUNAVFOR MED (Europos Sąjungos Jūrų pajėgų Viduržemio jūroje) Sophia operaciją.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Lietuviai Italijoje »
DSC_0538-1.JPG

Rugpjūčio  14 d. ambasadorius Ričardas Šlepavičius lankėsi Popiežiškojoje lietuvių Šv. Kazimiero Kolegijoje. Kolegijos rektorius kun. Audrius Arštikaitis papasakojo apie Kolegijos istoriją, vykdomą veiklą ir artimiausius planus.

Lietuviai Italijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata