Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA ITALIJOS RESPUBLIKOJE, MALTOS RESPUBLIKAI, SAN MARINO RESPUBLIKAI IR LIBIJAI, NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE JUNGTINIŲ TAUTŲ MAISTO IR ŽEMĖS ŪKIO ORGANIZACIJOS

Adresas: Viale di Villa Grazioli 9, 00198 Rome, ITALY

plačiau »

Tel. +39 06 855 90 52
Faksas +39 06 855 90 53
El. paštas

Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Italijos prezidentui

Sukurta 2017.09.08 / Atnaujinta 2017.09.08 21:55
   Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Italijos prezidentui
   Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Italijos prezidentui

   Rugsėjo 8 dieną Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Italijos Respublikoje Ričardas Šlepavičius įteikė skiriamuosius raštus Italijos Respublikos Prezidentui Sergio Mattarellai.

   Ambasadorius R. Šlepavičius Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vardu patikino, kad Lietuvoje laukiama kitais metais įvyksiančio Italijos vadovo oficialaus vizito. „2018 metais Lietuva minės valstybės atkūrimo šimtmetį. Jūsų apsilankymas Lietuvoje taps  gražiu šimtmečius siekiančių mūsų valstybių ryšių įprasminimu ir suteiks naują impulsą tolesnio Lietuvos ir Italijos bendradarbiavimo plėtrai, ekonominių ir kultūrinių ryšių stiprinimui“, – pažymėjo R. Šlepavičius.

   Po iškilmingos ceremonijos vykusiame susitikime taip pat aptarti dvišaliai Lietuvos ir Italijos santykiai, šalių bendradarbiavimas ES ir NATO, saugumo situacija Europoje. „Italijos kariškių dalyvavimas NATO priešakinėse pajėgose Baltijos valstybėse ir Lietuvos kariškių dalyvavimas ES kovos su nelegalia migracija operacijoje Viduržemio jūroje yra puikus mūsų valstybių solidarumo pavyzdys“, – sakė R. Šlepavičius. Ambasadorius pasidžiaugė intensyviu abiejų šalių kultūriniu bendradarbiavimu, aktyviais akademiniais mokslininkų ir studentų mainais ir paminėjo, kad ne tik Lietuvos turistai itin pamėgę Italiją, tačiau ir tūkstančiai italų kasmet  apsilanko Lietuvoje.

   Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Italijos Respublikoje Ričardas Šlepavičius, taip pat yra ambasadorius Maltos Respublikai, San Marino Respublikai ir nuolatinis atstovas prie Jungtinių Tautų maisto ir žemės ūkio organizacijos.

    

   Naujienlaiškio prenumerata