Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA ITALIJOS RESPUBLIKOJE, MALTOS RESPUBLIKAI, SAN MARINO RESPUBLIKAI IR LIBIJAI, NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE JUNGTINIŲ TAUTŲ MAISTO IR ŽEMĖS ŪKIO ORGANIZACIJOS

Adresas: Viale di Villa Grazioli 9, 00198 Rome, ITALY

plačiau »

Tel. +39 06 855 90 52
Faksas +39 06 855 90 53
El. paštas

Lietuvos nuolatinis atstovas įteikė skiriamuosius raštus Jungtinių Tautų Maisto ir žemės ūkio organizacijos Generaliniam direktoriui

Sukurta 2017.09.14 / Atnaujinta 2017.09.15 10:58
  Lietuvos nuolatinis atstovas įteikė skiriamuosius raštus Jungtinių Tautų Maisto ir žemės ūkio organizacijos Generaliniam direktoriui

  Rugsėjo 14 dieną Lietuvos nuolatinis atstovas prie Jungtinių Tautų Maisto ir žemės ūkio organizacijos (MŽŪO) ambasadorius Ričardas Šlepavičius įteikė skiriamuosius raštus šios organizacijos Generaliniam direktoriui José Graziano da Silva.

  Po ceremonijos vykusio susitikimo metu  aptarti svarbiausi MŽŪO veiklos prioritetai siekiant  darnaus vystymosi tikslų. José Graziano da Silva padėkojo už Lietuvos indėlį į organizacijos veiklą, akcentuodamas tarptautinės bendruomenės kovos su badu ir skurdu svarbą.

  Ambasadorius perdavė J. G. da Silva Lietuvos žemės ūkio ministro B. Markausko kvietimą dalyvauti 2018 metų gegužės mėnesį Vilniuje vyksiančioje tarptautinėje žemės ūkio ir maisto pramonės parodoje AgroBalt bei aukšto lygio  politiniame forume, skirtame kovos su maisto švaistymu temai.

  „AgroBalt yra ne tik didžiausia specializuota tarptautinė paroda Baltijos šalyse, bet ir vieta, kur susitinka žemės ūkio ir maisto pramonės srityje dirbantys įvairių pasaulio šalių vyriausybių ir verslo atstovai, žemės ūkio specialistai, kur rengiami šiuolaikinius poreikius atitinkantys politiniai forumai ir konferencijos“, – pažymėjo R. Šlepavičius.

  R. Šlepavičius yra Lietuvos ambasadorius Italijoje, Maltai ir San Marinui bei nuolatinis atstovas JT MŽŪO. 2018 metų sausio – liepos mėnesiais Lietuva pirmininkaus MŽŪO Europos regiono grupei.

  Naujienlaiškio prenumerata