Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA ITALIJOS RESPUBLIKOJE, MALTOS RESPUBLIKAI, SAN MARINO RESPUBLIKAI IR LIBIJAI, NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE JUNGTINIŲ TAUTŲ MAISTO IR ŽEMĖS ŪKIO ORGANIZACIJOS

Adresas: Viale di Villa Grazioli 9, 00198 Rome, ITALY

plačiau »

Tel. +39 06 855 90 52
Faksas +39 06 855 90 53
El. paštas

Milane atnaujina veiklą Lietuvos garbės konsulatas

Sukurta 2017.06.08 / Atnaujinta 2017.06.12 11:09
  Milane atnaujina veiklą Lietuvos garbės konsulatas

  Po kelerių metų pertraukos birželio 7 dieną Milane atnaujina veiklą Lietuvos Respublikos garbės konsulatas.

  Milanas, vadinamas ekonomine Italijos sostine, yra labai svarbus Lietuvos bendradarbiavimo partneris Italijoje. Šiame mieste įsikūrę net 119 konsulatų, pasaulio mastu jį pralenkia tik Niujorkas.

  Didžiausiame Šiaurės Italijos mieste darbą pradeda naujasis garbės konsulas Lucio Sarno – Milano Vita-Salute San Raffaele sveikatos mokslų universiteto klinikinės psichologijos ir psichoterapijos profesorius.

  Iškilmingame atidaryme dalyvavo Baltijos šalių garbės konsulai, Milano merijos atstovai,  Lietuvių bendruomenės nariai. Lietuvos Respublikos ambasadorė Italijoje Jolanta Balčiūnienė, sveikindama susirinkusius, pabrėžė dvišalio bendradarbiavimo svarbą. Ambasadorė pasidžiaugė, kad Lombardijos regiono centre, kuris garsėja gausia ir veiklia lietuvių bendruomene, darbuosis Lietuvos atstovas ir padės plėsti ne tik ekonominį bendradarbiavimą, tačiau ir stiprins kultūrinius ryšius.

  Šį pavasarį Italijoje darbą pradėjo trys nauji Lietuvos Respublikos garbės konsulai Veneto, Lombardijos, Apulijos ir Bazilikatos regionuose. Italijoje šiuo metu veikia aštuoni garbės konsulatai.

  Naujienlaiškio prenumerata