Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA ITALIJOS RESPUBLIKOJE, MALTOS RESPUBLIKAI, SAN MARINO RESPUBLIKAI IR LIBIJAI, NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE JUNGTINIŲ TAUTŲ MAISTO IR ŽEMĖS ŪKIO ORGANIZACIJOS

Adresas: Viale di Villa Grazioli 9, 00198 Rome, ITALY

plačiau »

Tel. +39 06 855 90 52
Faksas +39 06 855 90 53
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Gegužės 10-11 d. Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacijos (LGSPA) delegacija susitiko su Italijos Oro erdvės, gynybos ir saugumo įmonių federacijos (AIAD) atstovais ir aptarė galimus bendros veiklos projektus.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Ekonominiai santykiai »
Foto.jpg

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė 2018 m. gegužės 4 d. su darbo vizitu lankėsi Romoje, kur susitiko su Italijos Respublikos Prezidentu Sergio Mattarella. Šalių vadovai ypatingą dėmesį skyrė saugumo klausimams, Lietuvos ir Italijos bendradarbiavimui ES bei NATO, dvišalio bendradarbiavimo verslo, mokslo, kultūros srityse stiprinimui. Prezidentės kvietimu, Italijos vadovas su valstybiniu vizitu liepą lankysis Lietuvoje.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Ekonominiai santykiai »
Kariuomenės diena.jpg

Lapkričio 23 d. minima Lietuvos kariuomenės diena. Šia proga ambasadoje apsilankė Paryžiuje reziduojantis Lietuvos gynybos atašė Italijai pulkininkas Romualdas Molderis ir Romoje esančio NATO gynybos koledžo dėstytojas pulkininkas Ovidijaus Eitminavičius.

NATO ir tarptautinis saugumas » Lietuviai Italijoje »

Džiaugiamės prasmingu Lietuvos karių indėliu į Viduržemio jūros saugumą užtikrinančios EUNAVFOR MED (Europos Sąjungos Jūrų pajėgų Viduržemio jūroje) Sophia operaciją.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Lietuviai Italijoje »
Lietuvos viliava diplomatic news.jpg

Kiekvieną savaitę skelbsime viešus Lietuvos valstybės ir vyriausybės atstovų pasisakymus, pareiškimus, nuorodas į kai kurias kalbas ar straipsnius, Twitter žinučių sąvadą aktualiomis temomis. Juos rasite viešųjų žinių sąvade „Lithuanian Diplomatic Playbook“:

 

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata