Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Rodyti nuo iki
Archyvas »
_AMH9974.JPG

Gruodžio 10–11 d. vykusio darbo vizito metu Lietuvos krašto apsaugos viceministras Edvinas Kerza su Italijos partneriais diskutavo apie kibernetinio saugumo problematiką ir apžvelgė Lietuvos–Italijos bendradarbiavimą.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
juru kpt. Arunas Mockus, KJP vadas, ioteikia veliava Sophia 3 laidos vad....jpg

Rugsėjo 7 d. Klaipėdoje iškilmingai palydėti į ES vadovaujamą karinių jūrų pajėgų misiją ,,Sophia“ išvykstantys Lietuvos kariai.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Lietuviai Italijoje »

Gegužės 10-11 d. Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacijos (LGSPA) delegacija susitiko su Italijos Oro erdvės, gynybos ir saugumo įmonių federacijos (AIAD) atstovais ir aptarė galimus bendros veiklos projektus.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Ekonominiai santykiai »
Foto.jpg

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė 2018 m. gegužės 4 d. su darbo vizitu lankėsi Romoje, kur susitiko su Italijos Respublikos Prezidentu Sergio Mattarella. Šalių vadovai ypatingą dėmesį skyrė saugumo klausimams, Lietuvos ir Italijos bendradarbiavimui ES bei NATO, dvišalio bendradarbiavimo verslo, mokslo, kultūros srityse stiprinimui. Prezidentės kvietimu, Italijos vadovas su valstybiniu vizitu liepą lankysis Lietuvoje.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Ekonominiai santykiai »
Kariuomenės diena.jpg

Lapkričio 23 d. minima Lietuvos kariuomenės diena. Šia proga ambasadoje apsilankė Paryžiuje reziduojantis Lietuvos gynybos atašė Italijai pulkininkas Romualdas Molderis ir Romoje esančio NATO gynybos koledžo dėstytojas pulkininkas Ovidijaus Eitminavičius.

NATO ir tarptautinis saugumas » Lietuviai Italijoje »
Lietuvos viliava diplomatic news.jpg

Kiekvieną savaitę skelbsime viešus Lietuvos valstybės ir vyriausybės atstovų pasisakymus, pareiškimus, nuorodas į kai kurias kalbas ar straipsnius, Twitter žinučių sąvadą aktualiomis temomis. Juos rasite viešųjų žinių sąvade „Lithuanian Diplomatic Playbook“:

 

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata