Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA ITALIJOS RESPUBLIKOJE, MALTOS RESPUBLIKAI, SAN MARINO RESPUBLIKAI IR LIBIJAI, NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE JUNGTINIŲ TAUTŲ MAISTO IR ŽEMĖS ŪKIO ORGANIZACIJOS

Adresas: Viale di Villa Grazioli 9, 00198 Rome, ITALY

plačiau »

Tel. +39 06 855 90 52
Faksas +39 06 855 90 53
El. paštas

Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus ambasadoriui Italijoje

Sukurta 2017.07.28 / Atnaujinta 2017.07.28 16:04
  Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus ambasadoriui Italijoje

  Liepos 28 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus nepaprastajam ir įgaliotajam šalies ambasadoriui Italijos Respublikoje Ričardui Šlepavičiui. 

  Susitikime šalies vadovė ir ambasadorius aptarė Lietuvos ir Italijos dvišalius ryšius politikos, ekonomikos, energetikos, saugumo ir kitose srityse. 

  Prezidentė pabrėžė būtinybę toliau stiprinti Lietuvos ir Italijos bandradarbiavimą saugumo ir gynybos srityse. Italijos kariai prisideda prie priešakinių NATO pajėgų regione, dalyvauja oro policijos misijoje. 

  Šalies vadovės teigimu, būtinas efektyvesnis bendradarbiavimas ir sprendžiant migracijos iššūkius, stiprinant Europos Sąjungos išorės sienų kontrolę, užtikrinant efektyvų ekonominių migrantų grąžinimą. Didžiausi emigrantų srautai šiuo metu Europą pasiekia iš Libijos per Italiją. 

  Intensyvesniems kultūriniams ryšiams pasitarnautų baigtas derinti Lietuvos bei Italijos kultūrinio bendradarbiavimo susitarimas. Tokių ryšių plėtrai gali pasitarnauti ir artėjantis Lietuvos 100-mečio minėjimas – tai dar viena puikia proga pristatyti ir garsinti lietuvių kultūrą Italijoje. 

  Ambasadorius diplomatinėje tarnyboje dirba nuo 1993 m. R. Šlepavičius yra dirbęs ambasadose Rusijoje ir Turkijoje, konsulate Kaliningrade, ėjo Prezidento patarėjo užsienio politikos klausimais pareigas. Prieš paskyrimą diplomatas dirbo Užsienio reikalų ministerijos personalo departamento direktoriumi.

   

  Prezidentės spaudos tarnyba

  Naujienlaiškio prenumerata