Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Romoje vyko metinis Lietuvos garbės konsulų susitikimas

Sukurta 2019.12.17 / Atnaujinta 2019.12.17 12:49
   Romoje vyko metinis Lietuvos garbės konsulų susitikimas
   Romoje vyko metinis Lietuvos garbės konsulų susitikimas

   Gruodžio 16 d. ambasadoje Romoje įvyko metinis Lietuvos garbės konsulų Italijoje ir Maltoje susitikimas. Jau tradiciniu tapusiame renginyje ambasadorius Ričardas Šlepavičius ir kiti ambasados diplomatai kartu su konsulais apžvelgė 2019 m. atliktus darbus ir pasidalino 2020 m. planais.

   „Besibaigiantys 2019 metai buvo intensyvūs ir pilni pačios įvairiausios veiklos. Garbės konsulai aktyviai įsitraukia į bendrus darbus, svariai prisideda ambasadai įgyvendinant iškeltus uždavinius ir yra aktyvūs lietuvių bendruomenių pagalbininkai. „Taigi, ir pasiektais rezultatais galime pasidžiaugti visi kartu. Ateinančiais metais taip pat bus apstu naujų iššūkių, naujų projektų ir ne mažiau ambicingų tikslų. Malonu, kad garbės konsulai yra pasirengę ir toliau aktyviai prisidėti stiprinant Lietuvos bei Italijos ir Maltos bendradarbiavimą“, - sakė ambasadorius Ričardas Šlepavičius.

   Italijos Respublikoje Lietuvos interesus atstovauja 8 garbės konsulai, veikiantys Pjemonto ir Aostos Slėnio, Ligūrijos, Lombardijos, Veneto, Toskanos, Kampanijos, Apulijos ir Bazilikatos, Sicilijos regionuose, Maltoje Lietuvai atstovauja neseniai veiklą pradėjo naujas garbės konsulas.

   Naujienlaiškio prenumerata