Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

SVARBI INFORMACIJA DĖL KELIONIŲ Į/IŠ MALTOS

Sukurta 2020.03.15 / Atnaujinta 2020.03.15 22:18
  SVARBI INFORMACIJA DĖL KELIONIŲ Į/IŠ MALTOS

  Malta draudžia vykti į/iš: Italijos, Šveicarijos, Prancūzijos, Vokietijos, Ispanijos, Kinijos (įskaitant Honkongą), Singapūro, Japonijos, Pietų Korėjos, Irano.

  Visiems asmenims, įvažiuojantiems į Maltą (nepriklausomai iš kokios užsienio valstybės), privalomas 14 d. karantinas (skaičiuojamas nuo paskutinės buvimo užsienio valstybėje dienos). 
   
  Visiems asmenims, gyventiems kartu su aukščiau išvardintais asmenimis, privalomas 14 d. karantinas. 
   
  Už aukščiau išvardintų karantino reikalavimų nevykdymą nustatyta1000 EUR bauda. Užsienio valstybių piliečiams, dirbantiems Maltoje, kurie nesilaikys karantino reikalavimų, bus nustatyta ne tik 1000 EUR bauda, bet ir panaikintas jų leidimas dirbti, bei jie bus deportuoti iš šalies. Vykdomi nuolatiniai patikrinimai, kaip yra laikomasi karantino reikalavimų.
   
  Nuo kovo 13 d. Maltoje uždarytos mokymo įstaigos ir vaikų dienos centrai, draudžiami masiniai renginiai. 
  Nuo kovo 14 d. uždaryti muziejai, teismai, lauko turgūs (išskyrus maisto, tačiau jie turi užtikrinti 20 m atstumą tarp prekystalių).
   
  Aktualią informaciją, susijusią su COVID-19 šalyje, galima rasti Maltos sveikatos ministerijos interneto puslapyje, taip pat Maltos Vyriausybės interneto puslapio spaudos pranešimų skiltyje, kur skelbiami informaciniai situacijos biuleteniai anglų k.(paskutinis COVID-19 informacijos biuletenis 2020-03-14 Nr. 3 ).
   
   
   

  Naujienlaiškio prenumerata