Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Stažuotojai turi galimybę prisidėti prie ambasados veiklos politikos, kultūros vadybos ir komunikacijos, ekonominės diplomatijos, konsulinės pagalbos srityse.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai » Konsulinės naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
1.jpg
Litvakų dienos Romoje Įkelta2019.11.22

Lietuvos Respublikos ambasada Italijoje surengė Litvakų dienas Romoje. Renginių ciklas, trukęs nuo spalio 30 d. iki lapkričio 10 d., supažindino Italiją su Lietuvos žydų svarba Lietuvos bei Europos istorijoje. 

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
image001.png

LR ambasada Italijoje oganizuoja diskusiją „Šnipai, melas ir algoritmai“, kurioje dalyvaus ir Lietuvos Respublikos krašto apsaugos viceministras Edvinas Kerza.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
1.jpg

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Valstybės ir Tautiškos giesmės dienos proga už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje įteikė valstybės ordinus ir medalius mūsų šalies ir užsienio valstybių piliečiams.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Italijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Astravo-AE_am.lt_-e1473872464512.jpg

Gegužės 24 dieną Tarptautinei atominės energetikos agentūrai (TATENA) buvo įteiktas Lietuvos užsienio reikalų ir energetikos ministrų Lino Linkevičiaus ir Žygimanto Vaičiūno laiškas dėl nesprendžiamų branduolinės saugos problemų Astravo atominės elektrinės projekte.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
Venecija.jpg

Lietuvos paviljonui 58-oje Venecijos šiuolaikinio meno bienalėje pirmą skirtas pagrindinis bienalės apdovanojimas  – „Auksinis liūtas“.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
Ministrai.jpg

Kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas vizito Venecijoje metu šeštadienį su Italijos kultūros ministru Alberto Bonisoliu pasirašė Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos ir Italijos Respublikos kultūros paveldo ir veiklos ministerijos susitarimo memorandumą dėl bendradarbiavimo kultūros srityje.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »

Gegužės 7 d. Lietuvos ambasada Italijoje, kartu su Tarptautinės politikos studijų centru (It. CeSPI) ir Europos Komisijos atstovybe Italijoje rengia diskusiją apie hibridines grėsmes ir nacionalines kovos prieš dezinformaciją, propagandą ir fake news strategijas.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
1.jpg

Balandžio 4 d. ambasadorius Ričardas Šlepavičius dalyvavo Maltos Respublikos Prezidento George Vella inauguracijoje.

Užsienio politika ir diplomatija »
DSC_2372 (002).JPG

Ketvirtadienį, kovo 28 d., viešėdama su oficialiu vizitu Italijoje, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė naują Lietuvos ambasadą Romoje.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Italijoje »

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su oficialiu vizitu atvyksta į Romą, kur ketvirtadienį, kovo 28 d., Vatikane susitiks su Popiežiumi Pranciškumi ir Valstybės Sekretoriumi Pietro Parolinu, taip pat su Italijos Senato Pirmininke Maria Elisabetta Alberti Casellati. Penktadienį, kovo 29 d., įvyks susitikimas su Italijos Respublikos Prezidentu Sergio Mattarella. Šalies vadovė taip pat dalyvaus Lietuvos ambasados naujo pastato atidarymo ceremonijoje.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Italijoje »
Casellati.jpg

Kovo 5 dieną įvyko Lietuvos Respublikos ambasadoriaus Italijoje Ričardo Šlepavičiaus ir Italijos Senato pirmininkės Maria Elisabetta Alberti Casellati susitikimas.

Užsienio politika ir diplomatija »
Garbės konsulų suvažiavimas 2018 11 16 Villa Lituania.jpg

Lapkričio 16 d. Romoje vyko kasmetinis Lietuvos Respublikos garbės konsulų suvažiavimas, skirtas nuveiktų darbų ir kitų metų planų aptarimui.

Užsienio politika ir diplomatija » Konsulinės naujienos »
IMG_20181023_092310_resized_20181023_122417007.jpg

Šiandien, spalio 23 d.,  Vilniuje įvyko pirmasis Lietuvos ir Italijos verslo forumas. Jame dalyvavo ir aktyviai bendradarbiavimo plėtros galimybėmis domėjosi virš 100 Lietuvos ir Italijos įmonių.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »
12164m0001 (002).jpg

Š.m. spalio 17 d., trečiadienį, Romoje lankėsi Žemės ūkio ministras Giedrius Surplys. Ministras susitiko su Jungtinių Tautų Maisto ir žemės ūkio organizacijos (FAO) generaliniu direktoriumi José Graziano da Silva, Italijos žemės ūkio ministru Gian Marco Centinaio bei Italijos kooperatyvų asociacijos Legacoop vadovybe.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata