Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
2 foto.jpg

Vasario 8 diena užsienio reikalų viceministras Egidijus Meilūnas susitiko su Varšuvoje reziduojančiu Australijos ambasadoriumi Lloyd Brodrick. Pokalbio metu buvo aptarti Lietuvos ir Australijos dvišalio bendradarbiavimo, regiono saugumo klausimai, Indijos ir Ramiojo vandenyno regiono aktualijos, tolesnė parama Ukrainai.

Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos »
DSC_3880.jpg

Vasario 7 dieną užsienio reikalų viceministras Egidijus Meilūnas susitiko su Estijos užsienio reikalų ministerijos valstybės sekretoriaus pavaduotoja politikos reikalams Kyllike Sillaste-Elling. Susitikimo metu buvo aptartas pasirengimas NATO vadovų sutikimui Vilniuje, tolesnė parama Ukrainai ir bendradarbiavimas su Azijos-Ramiojo vandenynų regiono valstybėmis.

Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos »
DSC_3243.jpg

Vasario 2 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis priėmė praėjusiais metais Lietuvoje misiją pradėjusią Sakartvelo ambasadorę Salomę Shapakidzę.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
DSC_3212.jpg

Vasario 2 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su naujuoju Korėjos Respublikos ambasadoriumi Lietuvai Lim Hoon-Min. Susitikimo metu buvo aptarti stiprėjantys Lietuvos ir Korėjos Respublikos dvišaliai santykiai, jų tolesnės plėtros perspektyvos bei bendradarbiavimas tarptautinėse organizacijose.

Dvišaliai santykiai » Naujienos »
eeeee.jpg

Vasario 1 dieną Lietuvos užsienio reikalų viceministrė Jovita Neliupšienė kartu su Estijos užsienio reikalų valstybės sekretoriaus pavaduotoja politikos reikalams Kyllike Sillaste-Elling kalbėjo apie bendradarbiavimą teikiant paramą Ukrainai, šalies atstatymo ir integracijos į ES procesus. Politinių konsultacijų metu aptarti regioniniai infrastruktūros ir energetikos projektai, NATO darbotvarkė, įskaitant pasirengimą Vilniuje vyksiančiam viršūnių susitikimui.

Dvišaliai santykiai » Naujienos »
AZ20230131a.jpg

Sausio 31 dieną Užsienio reikalų ministerijoje lankėsi Azerbaidžano valstybinio komiteto diasporai  ir šios šalies užsienio reikalų ministerijos delegacija, kuri atvyko į Lietuvą pagal Tarptautinio migracijos politikos plėtros centro finansuojamą projektą.

Dvišaliai santykiai »
belizas.jpg

Sausio 19 dieną Belizo užsienio reikalų, užsienio prekybos ir imigracijos ministerijoje surengta ceremonija, kurios metu iškilmingai perduota Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos skirta parama po stichinės nelaimės – uragano Lisa – atsigaunančiai šaliai.

Dvišaliai santykiai » Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »
Izraelis.jpg

Sausio 18 dieną Lietuvos diplomatijos vadovas Gabrielius Landsbergis Davose susitiko su Izraelio užsienio reikalų ministru Eli Cohenu ir aptarė dvišalį bendradarbiavimą bei tarptautines aktualijas.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
jk..jpg

Sausio 18 dieną Lietuvos Respublikos (LR) ambasadorių Jungtinėje Karalystėje (JK) Eitvydą Bajarūną priėmė JK parlamento bendruomenių rūmų pirmininkas Seras Lindsay Hoyle.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
signal-2023-01-18-114829_002.jpeg

Sausio 18 dieną pranešta apie naujus susitarimus dėl Lietuvos ir Taivano ekonominio bendradarbiavimo, įskaitant Lietuvos daiktų interneto prietaisų gamybos įmonės „Teltonika IoT Group“ sutartį su Taivano Pramonės technologijų tyrimų institutu (ITRI) dėl puslaidininkių lustų technologijų perdavimo, naujų investicijų, eksporto leidimų.

Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai » Naujienos »
DSC_2133.jpg

Sausio 16 dieną užsienio reikalų viceministras Egidijus Meilūnas ministerijoje susitiko su JAV senatoriumi, atstovaujančiu Montanos valstiją, Steve Daines.  Susitikimo metu buvo aptarti dvišaliai JAV ir Lietuvos santykiai, bendradarbiavimas saugumo, gynybos, energetinio saugumo klausimais, Rytų politikos ir Indijos-Ramiojo vandenyno regiono klausimai.

Dvišaliai santykiai » Naujienos »
324371951_1202221800716379_1054634256114966237_n.jpg

Sausio 13 dieną užsienio reikalų viceministras Egidijus Meilūnas Varšuvoje (Lenkija)  dalyvavo konsultacijose su Lenkijos užsienio reikalų viceministru Paweł Jabłoński ir Lenkijos Respublikos Prezidento kanceliarijos Tarptautinės politikos biuro vadovu Marcin Przydacz.

Dvišaliai santykiai »
image00080.jpg

Sausio 13 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis oficialaus vizito Korėjos Respublikoje metu susitiko su šalies užsienio reikalų ministru Park Jin. G. Landsbergis susitikime teigė, kad suskystintų gamtinių dujų terminalas laivas „Independence“ yra šalių bendrystės ir nepriklausomybės simbolis, nuo kurio prasidėjo spartus abiejų valstybių bendradarbiavimo augimas ekonomikoje, energetikoje, išmaniųjų technologijų srityse. Penktadienį Korėjos užsienio reikalų ministras taip pat informavo apie suteiktus eksporto leidimus paukštienai iš Lietuvos.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Naujienos »
Susitikimas su SK Group.jpg

Sausio 12 dieną oficialaus vizito Korėjos Respublikoje metu užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis teigia, kad, keičiantis geopolitinei realybei, svarbi ne tik politinė partnerystė, bet būtinas ir praktinis elementas – naujos rinkos, investicijos, ekonominis bendradarbiavimas su patikimais partneriais.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Naujienos »
Bahrain News Agency.jpg

Sausio 10 dieną Lietuvos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Ramūnas Davidonis įteikė skiriamuosius raštus Bahreino karaliaus Hamado bin Isa Al Khalifos pavedimu Bahreino sosto įpėdiniui ir Ministrui Pirmininkui Salmanui bin Hamad Al Khalifai. Iškilminga ceremonija vyko Al Sakhir rūmuose.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
Daugiau naujienų