Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Informacija Ukrainoje esantiems Lietuvos piliečiams

Sukurta 2022.04.13 / Atnaujinta 2022.04.13 15:44
  Informacija Ukrainoje esantiems Lietuvos piliečiams

  Užsienio reikalų ministerija (URM) informuoja, kad Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Valdemaras Sarapinas atnaujino darbą Lietuvos ambasadoje Kijeve. Rusijos karui prieš Ukrainą tebesitęsiant, būtiniausios konsulinės paslaugos teikiamos tiesiogiai susisiekus su ambasados atstovais, konsulines funkcijas atliekančiais pareigūnais, šiais kontaktais - telefonu: +380 (67) 924 04 42, +380 (67) 924 04 27; arba elektroniniu paštu: [email protected].

  Ukrainoje esantiems Lietuvos piliečiams, neturintiems kelionės dokumentų ar pasibaigus kelionės dokumentų galiojimo laikui, laikini kelionės dokumentai toliau išduodami Lietuvos garbės konsulate Lvive.

  URM atkreipia vykstančiųjų per Lenkiją dėmesį, kad Lenkijos pasienio tarnyba turi teisę priimti sprendimą dėl kelionės dokumentų neturinčių Europos Sąjungos šalių narių piliečių įleidimo į šalį, tačiau galiojančio kelionės dokumento turėjimas gali paspartinti sienos kirtimą.

  Į Lenkiją iš Ukrainos įvažiavusiems piliečiams, neturintiems galiojančio kelionės dokumento, dėl kelionės dokumento gavimo rekomenduojame susisiekti su Ukrainos−Lenkijos pasienyje laikinai veikiančia Lietuvos ambasada.

  URM primena, kad dėl Rusijos karinės agresijos Ukrainoje Lietuvos piliečiai raginami nedelsiant išvykti iš šalies sausumos keliais − Lenkijos, Slovakijos, Vengrijos ir Rumunijos kryptimis, nevykti Rusijos ar Baltarusijos kryptimis.

  Lietuvos garbės konsulato Lvive kontaktinė informacija

  Telefono numeris: +380 32 298 8935.

  El. pašto adresas: [email protected]; [email protected].

  Adresas: Heroiv UPA St, 72, Lviv, Lviv Oblast, Ukraine, 79018.

  Lietuvos ambasados atstovų Ukrainoje kontaktinė informacija

  Telefono numeriai: +380 (67) 924 04 42; +380 (67) 924 04 27;

  El. pašto adresas: [email protected];

  Kita informacija

  Kitų Lietuvos atstovybių, į kurias taip pat galima kreiptis dėl kelionės dokumento gavimo, kontaktai skelbiami čia.

  Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja parsisiųsti programėlę „Keliauk saugiai“ ir gauti aktualią konsulinę informaciją, ministerijos pranešimus, esant krizinei situacijai užsienio šalyje. iOS: https://goo.gl/dOxeli; Android: https://goo.gl/rPwrfx; Bendra nuoroda: http://onelink.to/epmjp5.