Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
URM.jpg

Reaguodama į žiniasklaidoje pasirodžiusią netikslią ir klaidinančią informaciją apie Tarptautinių sankcijų komisijos veiklą, Užsienio reikalų ministerija atkreipia dėmesį, kad Tarptautinių sankcijų koordinavimo komisija buvo sudaryta Vyriausybės 2022 metų gegužės 25 dienos nutarimu Nr. 535 „Dėl Lietuvos Respublikos tarptautinių sankcijų įstatymo įgyvendinimo“.

Ministerijos naujienos » Naujienos »
2.jpg

Liepos 14 dieną Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) Nuolatinės tarybos posėdyje pristatyta Maskvos mechanizmo ataskaita dėl tarptautinių humanitarinės ir žmogaus teisių pažeidimų, karo nusikaltimų ir nusikaltimų žmoniškumui, vykdytų Ukrainoje. Ataskaitoje nepriklausomi ekspertai pabrėžė, kad Rusijos pajėgos akivaizdžiai pažeidė tarptautinę humanitarinę teisę ir vykdė sunkiausius tarptautinės žmogaus teisių teisės pažeidimus.

Lietuvos pirmininkavimo ESBO » Naujienos »
FoD 2021.png

Lapkričio 19–20 dienomis Užsienio reikalų ministerija Vilniuje organizuoja tarptautinį aukšto lygio forumą „Demokratijos ateitis“.

Daugiašaliai santykiai » Ministerijos naujienos » Naujienos »
DSC_1132.jpg

Rugpjūčio 31 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis įteikė Užsienio reikalų ministerijos (URM) medalio „Už nuopelnus Lietuvos diplomatijai“ Aukso kryžių URM Rytų kaimynystės politikos departamento trečiajai sekretorei Justinai Jakavonytei, kuri buvo vienintelė diplomatė, kartu su dešimčia kitų tarnybų atstovų padėjusi iš Afganistano evakuoti 2005-2013 metais su Lietuvos kariuomene dirbusius afganistaniečius vertėjus ir jų šeimos narius, taip pat Europos Sąjungos (ES) atstovybės Kabule ir Jungtinių Tautų pagalbos misijos Afganistane (UNAMA) darbuotojus ir jų šeimos narius.

Dvišaliai santykiai » Daugiašaliai santykiai » Ministerijos naujienos » Naujienos »
IMG-20210819-WA0079.jpg

Rugpjūčio 20 dieną, iš Venesuelos į Vilnių atskrido 7 Lietuvos piliečiai, lietuvių kilmės asmenys bei jų šeimos nariai. Tai jau šeštas perkėlimas, kurį, įgyvendindama Lietuvos Respublikos asmenų perkėlimo į Lietuvos Respubliką įstatymą, suorganizavo Lietuvos ambasada Ispanijoje. Šiuo metu į Lietuvą iš Venesuelos iš viso perkelti 35 asmenys.

Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai » Naujienos »
Daugiau naujienų