Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Užsienio reikalų ministras G. Landsbergis su darbo vizitu lankysis Rygoje

Sukurta 2022.09.14 / Atnaujinta 2022.09.15 16:36
    Užsienio reikalų ministras G. Landsbergis su darbo vizitu lankysis Rygoje

    Rugsėjo 15 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis su darbo vizitu lankysis Rygoje, Latvijoje, kur kartu su Latvijos užsienio reikalų ministru Edgaru Rinkevičiumi dalyvaus 2022 metų Baltų apdovanojimo įteikimo ceremonijoje.

    Baltų apdovanojimas buvo įsteigtas 2017 metais ir skirtas apdovanoti Lietuvos ir Latvijos piliečius už laimėjimus tyrinėjant, puoselėjant ir stiprinant baltų paveldą. Baltų apdovanojimu kasmet įvertinami pasiekimai ir indėlis šiose srityse:  lietuvių literatūros vertimas į latvių kalbą arba latvių literatūros į lietuvių kalbą, lietuvių kalbos mokymas ir puoselėjimas Latvijoje arba latvių kalbos – Lietuvoje, Lietuvos arba Latvijos materialaus ir nematerialaus kultūros ir istorijos paveldo tyrimai, tiriamoji žurnalistika apie Lietuvos ir Latvijos istoriją, kultūrą ir turizmą.

    Rygoje ministras G. Landsbergis taip pat dalyvaus Lietuvos ir Latvijos užsienio reikalų ministerijų inicijuotos studijos apie abiejų šalių bendradarbiavimo perspektyvas pristatymo renginyje.