Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
DSC_3069.jpg

Sausio 25 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis atsisveikino su kadenciją baigiančiu Turkijos Respublikos ambasadoriumi Lietuvai Gökhan Turan.  

Užsienio reikalų ministro veikla »

Sausio 24 dieną JAV Valstybės sekretoriaus Antony J. Blinkeno kvietimu, ministras Gabrielius Landsbergis nuotoliniu būdu dalyvavo G7+ susitikime dėl energetinės paramos Ukrainai. Kartu su didžiausiomis pasaulio ekonomikomis susitikime aptarta būtinybė tiekti įrangą dėl Rusijos atakų nukentėjusios Ukrainos energetikos sistemos atstatymui ir sustiprinimui.

Situacija Ukrainoje » Užsienio reikalų ministro veikla »
Ministras G. Landsbergis dalyvauja URT (1).jpg

Sausio 23 dieną Briuselyje užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis dalyvavo Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų taryboje.

Užsienio reikalų ministro veikla » Europos Sąjunga »
gabr.png

Sausio 23 dieną Briuselyje užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis dalyvaus Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų taryboje, kurioje numatoma aptarti Rusijos karinę agresiją prieš Ukrainą bei situaciją Sahelio ir Vakarų Afrikos pakrančių valstybėse. Ministrai taip pat aptars aktualius užsienio politikos klausimus: situaciją Armėnijos ir Azerbaidžano pasienyje, Irane, Venesueloje, Etiopijoje, Juodkalnijoje ir Afganistane.

Užsienio reikalų ministro veikla » Europos Sąjunga »
Izraelis.jpg

Sausio 18 dieną Lietuvos diplomatijos vadovas Gabrielius Landsbergis Davose susitiko su Izraelio užsienio reikalų ministru Eli Cohenu ir aptarė dvišalį bendradarbiavimą bei tarptautines aktualijas.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
Su Jourova susitikime.jpg

Sausio 18 dieną G. Landsbergis  Davose  susitiko su META Globalių santykių prezidentu Nick Clegg, su Google EMEA prezidentu Matt Brittin ir su Europos Komisijos viceprezidente  Vera Jourova.

Užsienio reikalų ministro veikla »
Davoso Forumas 1 (2) - Copy.jpg

Šiandien, sausio 17 dieną, Lietuvos diplomatijos vadovas Gabrielius Landsbergis pasisakė Pasaulio ekonomikos forumo sesijoje apie branduolinės konfrontacijos grėsmę „Apmąstant tai, kas neįsivaizduojama: Branduolinės konfrontacijos rizika“ (“Thinking the Unthinkable: The Risk of Nuclear Confrontation”).

Situacija Ukrainoje » Užsienio reikalų ministro veikla »
davosas_2023.png

Sausio 16–19 dienomis užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis dalyvaus kasmetiniame Pasaulio ekonomikos forume. Sausio 17 dieną Lietuvos diplomatijos vadovas pasisakys forumo sesijoje apie branduolinės konfrontacijos rizikas (“Thinking the Unthinkable: The Risk of Nuclear Confrontation”), o sausio 18 dieną sakys įžanginę kalbą Ukrainos draugams skirtoje vakarienėje.

Užsienio reikalų ministro veikla » Ekonominiai santykiai » Naujienos »
image00080.jpg

Sausio 13 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis oficialaus vizito Korėjos Respublikoje metu susitiko su šalies užsienio reikalų ministru Park Jin. G. Landsbergis susitikime teigė, kad suskystintų gamtinių dujų terminalas laivas „Independence“ yra šalių bendrystės ir nepriklausomybės simbolis, nuo kurio prasidėjo spartus abiejų valstybių bendradarbiavimo augimas ekonomikoje, energetikoje, išmaniųjų technologijų srityse. Penktadienį Korėjos užsienio reikalų ministras taip pat informavo apie suteiktus eksporto leidimus paukštienai iš Lietuvos.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Naujienos »
Susitikimas su SK Group.jpg

Sausio 12 dieną oficialaus vizito Korėjos Respublikoje metu užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis teigia, kad, keičiantis geopolitinei realybei, svarbi ne tik politinė partnerystė, bet būtinas ir praktinis elementas – naujos rinkos, investicijos, ekonominis bendradarbiavimas su patikimais partneriais.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Naujienos »
image00021.jpg

Sausio 11 dieną oficialaus vizito Korėjos Respublikoje metu užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su „Samsung Display“ vykdomuoju viceprezidentu Cheollae Ron ir įmonės atstovais. Ministras G. Landsbergis pakvietė „Samsung Display“ atvykti į Lietuvą detaliau susipažinti su lazerių įmonėmis ir jų gaminama produkcija bei galimais vertės pasiūlymais bendradarbiavimui.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos »
DSC_0618.jpg

Gruodžio 21 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis priėmė Japonijos ambasadorių Lietuvoje Tetsu Ozaki ir perdavė Japonijos užsienio reikalų ministrui Yoshimasa Hayashi skirtą laišką, kuriuo pasidžiaugė ilgalaike Lietuvos ir Japonijos draugyste ir nauju proveržiu dvišaliuose santykiuose. Šiais metais, švęsdamos diplomatinių santykių šimtmetį, Lietuva ir Japonija paskelbė apie strateginę partnerystę.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Naujienos »
2022-12-19 MAUC MAE Lituania-4.jpg

Gruodžio 19 d. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministras G. Landsbergis susitiko su Ispanijos užsienio reikalų ministru José Manuel Albares Bueno ir Ispanijos Kongreso prezidente Meritxell Batet Lamaña.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »

Gruodžio 18-20 dienomis Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministras G. Landsbergis lankysis Madride, Ispanijos Karalystėje, kur susitiks su Ispanijos užsienio reikalų ministru José Manuel Albares Bueno, Ispanijos Kongreso prezidente Meritxell Batet Lamaña bei Kongreso Užsienio reikalų komiteto nariais. Tai pirmasis dvišalis ministro G. Landsbergio vizitas Ispanijoje.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
URT.jpg

Gruodžio 12 dieną Briuselyje Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis dalyvavo Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų taryboje (URT) bei susitikime su  Rytų partnerystės ministrais.

Situacija Ukrainoje » Užsienio reikalų ministro veikla » Daugiašaliai santykiai »
Daugiau naujienų