Ambasadorius R. Šlepavičius dalyvavo Maltos Prezidento inauguracijoje
Balandžio 4 d. ambasadorius Ričardas Šlepavičius dalyvavo Maltos Respublikos Prezidento George Vella inauguracijoje.
Iškilmės prasidėjo Šv. Mišiomis Švento Jono katedroje, o po jų ceremonija tęsėsi Prezidento rūmuose, kur G. Vella davė Maltos Prezidento priesaiką.
Inauguracinėje kalboje naujasis Maltos vadovas pabrėžė savo, kaip valstybės vadovo, prioritetą stiprinti nacionalinę vienybę, užtikrinti, kad Maltos visuomenė būtų „moderni, demokratiška, progresyvi ir ekonomikai dinamiška“.
Maltos Prezidentą vienai ketverių metų kadencijai renka Parlamentas.