Žemės ūkio viceministro Artūro Pekausko vadovaujama Lietuvos delegacija dalyvavo 179-ojoje FAO Tarybos sesijoje Romoje
Taryboje sutelktas dėmesys pasauliniam aprūpinimo maistu saugumui, bei organizacijos peržiūros ir reformų procesui, kuriuo siekiama stiprinti FAO veiksmingumą ir atsparumą ateities iššūkiams.